طب فیکس

سلامت،زیبایی،پزشکی،ورزشی،طبی

هفت دلیل برای استفاده از واترجت(واترپیک)!

یک واترپیک یا واترجت یک دستگاه مراقبت کننده از دندان ها در منزل است. این وسیله با یک جریان آب پرفشار به حذف جرم های دندان ها و بقایای مواد عذایی بین دندان ها و همچنین زیر خط لثه ها کمک می نماید. این شستشو دهنده سلامت لثه ها را تضمین می کند.

از زمان ورود این وسیله تا اکنون بیش از 50 مطالعه علمی وآزمایش در مورد این وسیله، در مورد کسانیکه از این دستگاه استفاده می کنند صورت گرفته است، افرادی که با التهاب لثه، ارتودنسی و ایمپلنت و غیره سروکار داشته اند همگی بر موثر بودن آن تاکید داشته اند.
به هر حال این وسیله می بایست همراه مراقبت های دیگر دهان و دندان مانند مسواک مداوم، استفاده شود.

در این مقاله هفت دلیل را برای استفاده از واترجت برایتان آورده ایم که با دانستن آنها می توانید بگویید که یکی از بهترین محصولات برای بهداشت و مراقبت از دندان های شماست:

1- ممکن است شما علاقه زیادی به استفاده از نخ دندان داشته باشید، این وسیله می تواند جایگزین آن شود.

2- می تواند مراجعات شما را به دندانپزشکی کاهش دهد.

3- تمیز کردن دندان های سیم کشی شده.

4-یک لبخند زیبا با دندان هایی زیبا و سفید را برای شما فراهم می کند.

5- نفس کشیدن تان را تازه می کند.

6- باعث بهتر و دقیق تر معاینه شدن تان در ویزیت های دندانپزشکی می شود.

7- لثه های شما را سالم و تمیز نگه می دارد.

حالا هر کدام از موارد بالا را برای شما شرح خواهیم داد تا به اثرات شگفت انگیز این محصول پی ببرید.

1- با استفاده از این وسیله علاقه شما به نخ دندان کردن بیشتر می شود.

استفاده از واترجت در مقابل استفاده از نخ دندان بسیار آسان تر و لذت بخش تر است، بنابراین احتمال می رود که با اشتیاق بیشتری عمل نخ دندان را این بار با واتر جت انجام دهید.
دیگر رشته های ناراحت کننده نخ دندان مینا و لثه های شما را آزار نمی دهد و جهش آب واترجت با ماساژ دادن لثه هایتان حس آرامش بخشی به شما می دهد.

2- می تواند مراجعات شما را به دندانپزشکی کاهش دهد.

واترجت می تواند تاج دندان هایتان، روکش های آنها و همچنین دندان های ایمپلنت شما را تمیز و سالم نگه دارد. این موضوع به اثبات رسیده که واترجت دوبرابر در تمیز کردن دندان هایتان موثرتر از نخ دندان می باشد.
با استفاده از یک واتر جت می توانید هزینه ها و مراجعات به دندانپزشکی تان را به طور چشمگیری کاهش دهید.

3- تمیز کردن دندان های سیم کشی شده

کار با دندان های سیم کشی شده بوسیله واترجت آسان تر خواهد بود. زیرا لازم نیست که مدام نخ دندان را بین سیم ها جا به جا کنید چون واقعا کار خسته کننده ای است.
هنگامی که سیم های دندان خود را باز می کنید التهاب یا ناراحتی بعد از آن، می تواند با واتر جت به حداقل برسد.
سرقلم ارتودنسی که یکی از سرقلم های واترجت است به طور خاص برای تمیز کردن اطراف براکت درنظر گرفته شده است.

4-یک لبخند زیبا با دندان هایی زیبا و سفید را برای شما فراهم می کند.

استفاده از واترجت یکی از راه های آسان و طبیعی برای سفید نگهداشتن دندان های تان می باشد. واتر جت می تواند جرم های اضافی اطراف دندان را که منجر به زردی دندان می شود را بدون هیچ حساسیت و عوارض جانبی تمیز نماید.

5- نفس کشیدن تان را تازه می کند.

با استفاده از واترجت به حذف باکتری ها و جرم هایی که زیر خط لثه هایتان وجود دارد کمک خواهید نمود، آنها باعث شده اند تا تنفس مطلوبی نداشته باشید.

6- باعث بهتر و دقیق تر معاینه شدن تان در ویزیت های دندانپزشکی می شود.

تعدا بسیار کمی از مردم از مراجعه به پزشک لذت می برند، بنابراین استفاده از واترجت به صورت مداوم و روزانه به شما احساس بهتری، در زمانی که با یک پزشک ملاقات دارید خواهد داد.
زیرا که شما با افتخار می توانید دندان های سفید خود را نشان دندانپزشک دهید و در عین حال می تواند موجب کاهش دردهای شما در حین درمان و معاینه دندان های تان نیز شود.

7- لثه های شما را سالم و تمیز نگه می دارد.

هنگامی که شما از نخ دندان یا واترجت استفاده نمی کنید، باکتری هایی از جرم دندان های شما شروع به تولید شدن و رشد کردن می کنند.
این موضوع می تواند به التهاب و ناراحتی هایی در دهان و دندان شما منجر شود. عدم حذف جرم روی دندان ها می تواند منجر به بیماری های لثه شود.
ثابت شده است که استفاده از واترجت می تواند به کاهش التهابات و بهبود سلامت لثه ها کمک فراوانی نماید. واتر جت بین دندان ها و زیر خط لثه تان را عاری از هرگونه موادی خواهد نمود.

نوشتن یک نظر
عضو سرویس طب فیکس مگ شوید .

با عضویت در طب فیکس مگ بهترین مطالب را داخل ایمیل خود داشته باشید

عضویت
اصل بودن کالا
بهترین قیمت
تخفیف ویژه
ارسال فوری
پرداخت در محل
ضمانت برگشت