نحوه استفاده از کمربند لاغری

1398-3-11 |
نحوه استفاده از کمربند لاغری

نحوه استفاده از کمربند لاغری

مشکل چاقی و چربی شکم مسئله ایست که اکثر افراد از آن رنج می برند، آب کردن چربی های شکم کار سخت و زمان بری است، افرادی که چنین مشکلی دارند اغلب علاقه مند به استفاده از کمربندهای لاغری هستند. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در مورد کمربند لاغری و نحوه استفاده از آن در اختیار شما قرار دهیم.

کمربند لاغری چیست؟


کمربندهای لاغری، کمربندهای ارتعاشی ساده ای هستند که دور ناحیه میانی بدن یعنی شکم و کمر بسته می شوند. طراحان این کمربندهای لاغری ادعا می کنند ارتعاشات و لرزش های این کمربندها ماهیچه های ناحیه میانی بدن را تحریک می کند و در نتیجه سبب سفت شدن و تقویت ماهیچه های شکم می شود.

چند نوع کمربند لاغری وجود دارد؟


انواع مختلفی از کمربندهای لاغری در بازار موجود است. برخی از انواع کمربند لاغری دارای آپشن کنترل سرعت لرزش و ارتعاشات هستند. انواع خاصی از کمربندهای لاغری فقط در هنگام ورزش کردن استفاده می شوند، این نوع کمربندهای لاغری باعث افزایش تعریق بدن در زمان انجام تمرینات ورزشی می شود در نتیجه به از دست دادن مقدار اضافی آب بدن کمک می کند.

نوع دیگری از کمربندهای لاغری وجود دارد که عملکرد اصلی آنها پشتیبانی از کمر است، با این حال در لاغری نیز نقش دارند.

نحوه استفاده از کمربند لاغری

استفاده از کمربندهای لاغری کار بسیار آسانی است، حتی افراد تازه کار هم به راحتی می توانند با آن کار کنند. کافیست کمربند را در ناحیه مورد نظر دور بدن خود قرار دهید و آن را به منبع تغذیه وصل کنید سپس دکمه پاور را فشار دهید تا ویبره فعال شود. 

کمربند لاغری تنها برای استفاده در ناحیه شکم به کار نمی رود از این کمربندها می توانید در نواحی دیگر بدن مانند ران ها، مفاصل ران، دور کمر و مانند آن استفاده کنید.

بسته به میزان راحتی خودتان می توانید سرعت ارتعاشات کمربند را تنظیم کنید، مدت زمان استفاده از کمربندهای ارتعاشی بین 15 تا 30 دقیقه می تواند باشد. برخی از کمربندهای لاغری دارای تایمر هستند، یعنی شما می توانید قبل از کار مدت زمان مورد نیاز را تنظیم کنید تا پس از گذشت آن زمان به طور خودکار ارتعاشات متوقف شوند.

برخی از افراد به اشتباه اینگونه فکر می کنند که هرچه مدت زمان استفاده از کمربند لاغری بیشتر باشد سریع تر به نتیجه می رسند، اما این فقط یک تصور ذهنی است و واقعیت ندارد.

در روزهای اول استفاده از کمربندهای لاغری ارتعاشی ممکن است در ناحیه مورد نظر احساس خارش کنید، این ها فقط واکنش های ساده بدن به ارتعاشات ناشی از استفاده کمربند لاغری هستند و جای نگرانی وجود ندارد. این احساس خارش پس از متوقف کردن ارتعاشات کمربند به طور خودکار متوقف می شوند، لذا از خاراندن مناطقی که دچار خارش شده اند خودداری کنید.

هنگام استفاده از کمربند لاغری می توانید انواع فعالیت های روزمره خود مانند آشپزی، کتاب خواندن، بافندگی یا هر کار دیگری را انجام دهید، این وسیله یه هیچ وجه در انجام فعالیت های شما اختلال ایجاد نمی کند. با این حال، به این دلیل که کمربند لاغری به برق متصل است از تماس با آب جلوگیری کنید. 

و در آخر، هنگام انتخاب و خرید کمربندهای لاغری با فروشنده در مورد جزئیات ضمانت نامه محصول و تعویض محصول در صورت عدم دریافت نتیجه مورد نظر صحبت کنید. شما با پوشیدن و استفاده مکرر از کمربندهای لاغری مخصوص ورزش می توانید بهترین نتیجه را کسب کنید، این کار باعث کاهش میزان آب اضافی بدن و در نتیجه کاهش وزن شما می شود.


۴.۴ از ۵
دیدگاه شما