پایان فصل بهار

سلامت محیط

سلامت محیط


بهترین و معروف ترین دستگاه های بخور در ایران کدامند؟دستگاه های بخور سرد و گرم در برند ها و مدل های مختلفی در بازار موجود هستند که می توانید از آن ها استفاده کنید.از دستگاه های بخور برای مرطوب کردن هوای سرد و خشک زمستانی، مرطوب کردن پوست، کمک به بهبود سرما خوردگی و آنفولانزا و غیره می توان استفاده کرد.

فواید جادویی استفاده بخور آب سردپزشکان بسیاری بنا به دلایل مختلفی استفاده از بخور آب سرد و یا گرم را توصیه می کنند.بخور آب سرد مزایای بسیاری مانند شاداب سازی پوست، تسریع روند درمان هایی مانند آنفولانزا و سرما خوردگی، کاهش روند تکثیر ویروس ها و میکروب ها، جلوگیری از خونریزی بینی، تسکین سر درد، ایجاد حس آرامش و غیره اشاره کرد. 

آشنایی با مزیت های استفاده از دستگاه بخورمزیت های استفاده از دستگاه بخور برای صورت  بسیار زیاد می باشد، اما برای اینکه بدانیم مزیت های استفاده از دستگاه بخور برای صورت چه چیزهایی هستند در ابتدا بایستی پوست صورت خود را بشناسید یعنی بدانید که پوست صورتتان چه عاداتی داشته و یا اینکه پوستتان حساسیت هایی نسبت به مواد گیاهی مختلف دارد یا نه، آیا پوستتان مستعد جوش و آکنه می باشد!

هر آنچه باید در رابطه با نگهداری بهتر دستگاه بخور بدانیمدر این متن شما را با نگهداری بهتر دستگاه بخور آشنا کرده و اطلاعات و دانستنی‌های لازم در این خصوص را دراختیارتان قرار خواهیم داد. نگهداری بهتر دستگاه بخور عمر استفاده از این دستگاه را افزایش داده و عملکرد دستگاه را نیز بهبود خواهد بخشید

رسوب گیری دستگاه بخوردر این مطلب اطلاعات لازم در خصوص جرم گیری و رسوب گیری دستگاه بخور را در اختیارتان قرار داده و از اهمیت رسوب گیری دستگاه بخور و تمیزی دستگاه های مرطوب کننده سخن گفته ایم و شما را با دستگاه های بخور فیلتر دار و بدون فیلتر نیز آشنا کرده ایم .

اطلاعات لازم در رابطه با دستگاه بخور کودکاندستگاه بخور کودکان از موارد ضروری در اتاق هر کودک به شمار می رود. در این مقاله همه چیز را در رابطه با دستگاه بخور کودکان به شما خواهیم گفت و در رابطه با ایمنی این دستگاه به شما توضیح خواهیم داد.

هر آنچه درباره بخور سرد نیاز است بدانیمدر این مطلب شما را با دستگاه بخور سرد آشنا کرده و ویژگی ها و مزایای استفاده از دستگاه بخور سرد را به صورت کامل بیان کرده ایم . و به نکاتی درباره خرید و نگهداری دستگاه بخور سرد این وسیله مورد نیاز تمامی منازل اشاره کرده ایم .

آنچه لازم است درباره دستگاه بخور بدانیمدر این مقاله سعی داریم شما را با وسیله‌ای کارآمد و مهم به نام دستگاه بخور آشنا کرده و اطلاعات اولیه و ضروری در مورد انواع دستگاه بخور و مزایای استفاده از آن را در اختیارتان قرار دهیم.

چگونه از دستگاه بخور استفاده کنیم ؟دستگاه های بخور بهترین کمک کننده برای مرطوب سازی هوای محیط هستند و تاثیر بسیاری بر روی بهبود بیماری های تنفسی دارند و نیز از خشکی پوست و ترک برداشتن پوست جلوگیری میکنند .


من به یک تصفیه کننده هوا نیاز دارم یا یک دستگاه بخور؟این را در نظر بگیرید: روزانه بیش از 14000 لیتر هوا را تنفس می کنید. در مقایسه، اکثر مردم تنها حدود دو لیتر آب در روز می نوشند. شما نمی توانید آب کثیف بنوشید زیرا باعث بیماری شما می شود. بنابراین شما به همین دلیل نباید هوای خشک و کثیف در خانه خود را تنفس کنید.مهم است که هوا در محیط داخلی شما با کیفیت خوب باشد، مخصوصا در زمستان زمانی که بیشتر وقت خود را در خانه صرف میکنید. در غیر این صورت، سلامتی شما ممکن است به خطر بیفتد.

نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)
اصل بودن کالا
بهترین قیمت
تخفیف ویژه
ارسال فوری
پرداخت در محل
ضمانت برگشت