طب فیکس

سلامت،زیبایی،پزشکی،ورزشی،طبی

سلامت
نکاتی برای خرید و اشنایی با ویلچر سه کاره حمام و دستشوییویلچر سه کاره حمام و دستشویی ، یکی از وسایل بسیار کاربردی برای نگهداری و مراقبت از سالمندان و معلولین می باشد. 

این روزها با توجه به پر مشغله شدن زندگی ها و بالا رفتن هزینه ها بسیاری از افراد توانایی استخدام پرستار برای سالمندان خود و یا افرادی که ناتوانی جنسی دارند را، ندارند. به همین دلیل استفاده از ویلچرهای سه کاره که مراقبت و نگهداری از این افراد را برای اطرافیان راحت تر می کند یکی از مناسب ترین گزینه ها است.


بررسی ویژگی های انواع تخت های بیمارستانی و خانگیتفاوت های بسیاری بین تخت های بیمارستانی و همچنین تخت های خانگی وجود دارد. معمولاً تخت های خانگی فقط محل مناسبی برای استراحت افراد می باشند اما تخت های بیمارستانی علاوه بر استراحت مناسب برای بیمار باید بتوانند شرایط را برای انجام فعالیت های مختلف پزشکی بر روی بیمار فراهم نمایند.

فواید جادویی استفاده بخور آب سردپزشکان بسیاری بنا به دلایل مختلفی استفاده از بخور آب سرد و یا گرم را توصیه می کنند.بخور آب سرد مزایای بسیاری مانند شاداب سازی پوست، تسریع روند درمان هایی مانند آنفولانزا و سرما خوردگی، کاهش روند تکثیر ویروس ها و میکروب ها، جلوگیری از خونریزی بینی، تسکین سر درد، ایجاد حس آرامش و غیره اشاره کرد. 

دستگاههای کمک تنفسی چگونه کار می کنند؟دستگاههای کمک تنفسی (ونتیلاتور) یا همان دستگاه تنفس مصنوعی,  تجهیزاتی هستند که با درنظر گرفتن وضعیت عمومی سلامت بیمار  به عمل تنفس و دم و بازدم وی کمک می رساند. به عبارت دقیق تر این دستگاه به طور مشخص برای بیمارانی که توانایی تنفس طبیعی را مثل دیگر افراد عادی ندارند،عمل تنفس را به نحوی کامل انجام می دهد.

آشنایی با مزیت های استفاده از دستگاه بخورمزیت های استفاده از دستگاه بخور برای صورت  بسیار زیاد می باشد، اما برای اینکه بدانیم مزیت های استفاده از دستگاه بخور برای صورت چه چیزهایی هستند در ابتدا بایستی پوست صورت خود را بشناسید یعنی بدانید که پوست صورتتان چه عاداتی داشته و یا اینکه پوستتان حساسیت هایی نسبت به مواد گیاهی مختلف دارد یا نه، آیا پوستتان مستعد جوش و آکنه می باشد!

دستگاه سی پپ و دستگاه بای پپدستگاه کمک تنفسی یا همان ونتیلاتورها انواع مختلفی دارند که در این مقاله درمورد دو نوع از ان ها توضیح داده شده است دستگاه سی پپ و بای پپ. این دو دستگاه از بسیاری جهات شبیه به هم اند که با توجه به شرایط بیمار یکی از این دو نوع برای وی مناسب است. 

آشنایی با انواع ماساژور پاماساژور پا ، یکی از وسیله هایی است که برای رفع خستگی عضلات مختلف پا مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجایی که زندگی های امروزه بسیار پرمشغله شده است و افراد بیشتر زمان خود در بیرون از خانه می گذارنند، قطعا ماساژو پا ، یکی از وسایلی است که ممکن است به آن نیاز داشته باشید.

نکاتی درباره ی لنز و محلول نگهدارنده لنزمحلول نگهدارنده لنز،  یکی از عوامل بسیار ضروری و مهم برای استفاده از لنزها می باشد. اگر شما بطور مداوم از لنز استفاده می کنید بهتر است با دقت مطلب زیر را مطالعه کنید. زیرا ممکن است به بسیاری از سوال های شما در این مطلب پاسخ داده شود.

هرآنچه باید در مورد یک ویلچر مسافرتی بدانیدویلچر مسافرتی نوعی ویلچر است که وزن کمی دارد و اغلب به دلیل دارا بودن قابلیت تاشدن برای افراد معلولی مناسب می باشد که در محیط بیرون از منزل از آن استفاده زیادی دارند. در واقع ویلچر یکی از مهم ترین وسایل مورد نیاز و ضروری افراد معلول و کم توان است که به علت اختلال در حرکت، بیماری و کهولت سن از آن به عنوان ابزاری کمکی استفاده می کنند.

آنچه لازم است درباره دستگاه بخور بدانیمدر این مقاله سعی داریم شما را با وسیله‌ای کارآمد و مهم به نام دستگاه بخور آشنا کرده و اطلاعات اولیه و ضروری در مورد انواع دستگاه بخور و مزایای استفاده از آن را در اختیارتان قرار دهیم.

نمايش 1 تا 10 از 51 (6 صفحه)
اصل بودن کالا
بهترین قیمت
تخفیف ویژه
ارسال فوری
پرداخت در محل
ضمانت برگشت