طب فیکس

سلامت،زیبایی،پزشکی،ورزشی،طبی

ریه و دستگاه تنفسی10 شیوه ای که دستگاه بخور، سلامت و پوست خانواده شما را دراین زمستان بهبود می بخشدهوای زمستان هوایی خشک است. دستگاه های بخور به هوا رطوبت می دهند، که برای شما و خانواده شما بسیار مفید است. 

یک مطالعه  در سال 2009 ،نتایج مشابهی نشان داد که با رطوبت، انتقال ویروس آنفلوآنزا کمتر شده است.داشتن دستگاه بخوربه شما کمک کند دراین زمستان دچار بیماری نشوید، همچنین می تواند به شما پوستی نرم تر و درخشان تر دهد وحتی باعث شود مبلمان چوبی شما بیشتر عمر کنند.

مزایای استفاده از دستگاه تصفیه هوااگر در شهری شلوغ و پرترافیک زندگی میکنید و هوای تمیز استشمام نمیکنید، دستگاه تصفیه هوا یکی از کالاهای ضروری برای شما خواهد بود چراکه کیفیت هوایی که تنفس میکنید تاثیر مستقیم بر روی ذهن – اعصاب و درنتیجه سلامتی شما خواهد داشت.

همه آنچه باید برای خرید دستگاه تصفیه هوا بدانیم؟امروزه با افزایش آلودگی محیط و بروز بیماریهای زیادی از جمله بیماری های ریوی و قلبی،بسیاری بر این نتیجه میرسند که از دستگاه تصفیه هوا استفاده کنند.اما به خاطر آشنا نبودن با دستگاه های تصفیه هوا و یا مطمئن نبودن از این نکته که آیا دستگاه ها واقعا میتوانند آلودگی های محیط را تمیزکنند و آیا واقعا تاثیری برای آنها خواهد داشت یا خیر دنبال پاسخ به این سوال هستند.وجود نوزادان و کودکان در خانه و یا کهنسالانی که به خصوص در روزهای وارونگی هوا بسیار در معرض بستری شدن و بیمار شدن میباشند فکر خرید دستکاه تصفیه هوا را به ذهن همه میرساند.

کپسول اکسیژن چیست ؟دستگاه  اکسیژن قدیمی ترین روش برای انتقال اکسیژن است. اکسیژن را توسط یک کپسول فولادی تحت فشار بالا، اغلب حدود 200 اتمسفر فشرده می کنند. مانند اکسیژن مایع، غلظت اکسیژن تحویل از کپسول 88٪ است. اکسیژن در کپسول بزرگ و یا کوچک ذخیره می شود. کپسول های بزرگ بسیار سنگین هستند و اغلب به سرعت مصرف می شوند و باید مجدد پر شوند. طبیعتا کپسول کوچکتر زودتر تمام می شود و باید پر شود، اما کپسول های کوچک قابل حمل هستند. کپسول آلومینیومی کوچکتر نیز برای حمل موجود می باشد. کپسول های کوچک اکسیژن مورد نیاز را تا حدود 8 ساعت می تواند فراهم آورد. کپسول کوچک معمولا برای حمل استفاده می شود زمانی که اکسیژن ساز به عنوان منبع اصلی اکسیژن در خانه است.

دستگاه اکسیژن ساز چیست؟دستگاه اکسیژن ساز یکی از مهم ترین دستگاه های کمک تنفسی برای بیماران تنفسی است که اکسیژن مورد نیاز را برای بیماران فراهم میکند همچنین اکسیژن موجود در هوا را متمرکز میکند با این شرایط شما شرایط مناسب تری برای نگهداری بیمار در خانه خواهید داشت.

نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)
اصل بودن کالا
بهترین قیمت
تخفیف ویژه
ارسال فوری
پرداخت در محل
ضمانت برگشت