طب فیکس

سلامت،زیبایی،پزشکی،ورزشی،طبی

رژیم و تناسب اندام7 نکته مهم برای خرید تردمیلتردمیل یکی از تجهیزات ورزشی مناسب برای استفاده در خانه است که در انواع مختلف طرح ها با قیمت های گوناگون عرضه می شود، قبل از خرید تردمیل مواردی از قبیل، تست تردمیل، محلی که قرار است تردمیل را قرار دهید، فروشگاهی که قصد خرید از آن را دارید، برنامه های تردمیل و موارد این چنینی را در نظر بگیرید.

سایز بدن بیشتر در طول عمر زنان تاثیر دارد، نه مردانبر اساس مطالعات انجام شده توسط دانشمندان هلندی، روی بیش از 7800 مرد و زن، ثابت شده است که زنان لاغر اندام و قد بلند متوسط طول عمرشان نسبت به مردان و زنان چاق و کوتاه تر، بیشتر است و فعالیت های فیزیکی در افزایش طول عمر زنان نسبت به مردان تاثیر بیشتری می گذارد.

17 روش خلاقانه برای مصرف سبزیجات بیشترسبزیجات منابع غنی از مواد مغذی، ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها هستند که مصرف آنها برای سلامتی و پیشگیری از ابتلا به انواع بیماری ها و سرطان ها به همه افراد توصیه می شود. راه های خلاقانه زیادی وجود دارد که با استفاده از انها بتوانید سبزیجات را به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

9 روش برای افزایش سوخت و ساز بدنزمانی که شما بخواهید وزن خودتان را کم کنید تنها کاری که باید انجام دهید این است که سوخت و ساز بدن خود را افزایش دهید. ولی متاسفانه بسیاری از رژیم های غذایی که میگیرید نه تنها به افزایش سوخت و ساز بدن شما کمک نمی کند بلکه باعث کاهش سوخت و ساز بدن شما هم می شود و باعث می شود که شما سخت تر بتوانید وزن خود را کم نمائید