رژیم و تناسب اندامنحوه استفاده از کمربند لاغریکمربندهای لاغری، کمربندهای ارتعاشی هستند که جهت کاهش میزان چربی های دور شکم و نواحی دیگر بدن مانند ران ها، مفصل ها و دیگر مناطق بدن بسته می شوند، این کمربندها با ارتعاشات خود باعث تحریک ماهیچه های شکم و در نتیجه سفت شدن و تقویت آنها می شوند.

راه هایی برای کاهش نیاز به استفاده از کمربند لاغریتولید کنندگان زیادی با استفاده از پلیمر مصنوعی نئوپرن اقدام به ساخت کمربندهای لاغری می کنند، اگرچه این کمربندها تاثیر دائمی ندارند اما در کنار ورزش و رژیم غذایی می توانند موثر واقع شوند. راه هایی از جمله، انتخاب لباس مناسب، ورزش، رژیم غذایی و موارد دیگر می توانند در کاهش نیاز به کمربند لاغری موثر باشند.

5 اثر جانبی کمربندهای لاغری که ممکن است ندانید!کمربند لاغری باعث کاهش وزن دائمی نمی شود بلکه تنها باعث از دست رفتن آب بدن خواهد شد که در واقع یک لاغری موقت است و دوباره وزن شما باز خواهد گشت. توجه داشته باشید که استفاده بیش از حد از کمربندهای لاغری اثرات جانبی مانند سوختن پوست، کم آبی بدن و موارد دیگری در پی دارد.

راهنمای جامع رژیم ضد التهابیالتهاب پاسخ طبیعی سیستم ایمنی بدن به عوامل درونی یا بیرونی است. هنگامی که بدن شما در معرض عفونت یا آسیب قرار می گیرد، بدن سلول های التهابی را برای نجات خود می فرستد، نتیجه تلاش سلول های التهابی قرمزی، تورم و گاهی درد است، اما اگر این التهاب برای مدت طولانی باقی بماند به آن التهاب مزمن گفته می شود

7 نکته مهم برای خرید تردمیلتردمیل یکی از تجهیزات ورزشی مناسب برای استفاده در خانه است که در انواع مختلف طرح ها با قیمت های گوناگون عرضه می شود، قبل از خرید تردمیل مواردی از قبیل، تست تردمیل، محلی که قرار است تردمیل را قرار دهید، فروشگاهی که قصد خرید از آن را دارید، برنامه های تردمیل و موارد این چنینی را در نظر بگیرید.

سایز بدن بیشتر در طول عمر زنان تاثیر دارد، نه مردانبر اساس مطالعات انجام شده توسط دانشمندان هلندی، روی بیش از 7800 مرد و زن، ثابت شده است که زنان لاغر اندام و قد بلند متوسط طول عمرشان نسبت به مردان و زنان چاق و کوتاه تر، بیشتر است و فعالیت های فیزیکی در افزایش طول عمر زنان نسبت به مردان تاثیر بیشتری می گذارد.

17 روش خلاقانه برای مصرف سبزیجات بیشترسبزیجات منابع غنی از مواد مغذی، ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها هستند که مصرف آنها برای سلامتی و پیشگیری از ابتلا به انواع بیماری ها و سرطان ها به همه افراد توصیه می شود. راه های خلاقانه زیادی وجود دارد که با استفاده از انها بتوانید سبزیجات را به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

9 روش برای افزایش سوخت و ساز بدنزمانی که شما بخواهید وزن خودتان را کم کنید تنها کاری که باید انجام دهید این است که سوخت و ساز بدن خود را افزایش دهید. ولی متاسفانه بسیاری از رژیم های غذایی که میگیرید نه تنها به افزایش سوخت و ساز بدن شما کمک نمی کند بلکه باعث کاهش سوخت و ساز بدن شما هم می شود و باعث می شود که شما سخت تر بتوانید وزن خود را کم نمائید