راهنمای جامع خرید ماساژورهای خانگی

1398-4-3 |
راهنمای جامع خرید ماساژورهای خانگی

راهنمای جامع خرید ماساژورهای خانگی

امروزه صنعت ماساژ به یکی از پررونق ترین و سودآورترین کسب و کارها تبدیل شده است. محصولات مختلفی برای ماساژ وجود دارد که در این مقاله ما قصد داریم به بررسی برخی از این محصولات برای مصرف کنندگان و ماساژورها بپردازیم. در ادامه نگاه ویژه ای به صندلی های ماساژ، بالشت های ماساژ، صندلی های ماساژ قابل حمل برای استفاده توسط ماساژ تراپیست ها و میزهای ماساژ خواهیم داشت. اهمیت ندارد یک ماساژور حرفه ای باشید یا تنها یک مصرف کننده عادی هستید در هر صورت قبل از خرید هر کدام از محصولات ذکر شده لازم است درباره آنها اطلاعات کافی را داشته باشید. 

این مقاله یک دسته بندی محصول است که در واقع در مورد ویژگی ها و مزایای استفاده از این محصولات شما را راهنمایی می کند. بدیهی است که دغدغه ی ماساژ تراپیست ها و مصرف کنندگان معمولی در مورد ماساژور متفاوت است اما عواملی که بر تصمیم خرید ماساژور تاثیر میگذارند برای هر دو یکسان هستند. در این راهنمای خرید ما نه تنها به محصولات و ویژگی های آنها اشاره می کنیم، بلکه به مزایای کلی ماساژ و نحوه ی عملکرد آن نگاهی می اندازیم که چگونه می توانند به بهبود رفاه شما کمک کنند.


مزایای صندلی ماساژ

خرید یک صندلی ماساژ برای خانه یک ایده عالی است اما قبل از خرید و انتخاب باید عوامل زیادی را در نظر داشته باشید تا انتخاب عجولانه ای نداشته باشید. صندلی های ماساژ بر اساس قیمت و ویژگی هایی که دارند از تنوع بالایی برخوردار هستند. بنابر این شما باید بودجه خود و همچنین انتظاراتی که از خرید یک صندلی ماساژ دارید را در نظر بگیرید. بهترین نوع صندلی ماساژ غلتکی، ایربگ دار، ارتعاشی و حرارتی هستند.

چگونه یک صندلی ماساژ متحرک مناسب انتخاب کنید

برای ماساژ تراپیست ها یک صندلی ماساژ قابل حمل می تواند بهترین انتخاب باشد، زیرا این افراد در بسیاری از موارد مجبورند برای ماساژ بیماران و مشتریان به خانه آنها مراجعه کنند. این مدل صندلی ها همه کاره هستند و در عین حال وزن چندانی ندارند و جزو محصولات سبک به حساب می آیند. همین ویژگی ها صندلی ماساژهای متحرک را به یک وسلیه ایده آل برای ماساژ تراپیست ها تبدیل کرده است.

چگونگی انتخاب میز ماساژ قابل حمل مناسب برای خود و مشتریانتان

هنگامی که صحبت از ماساژ می شود بسیاری از ما به ماساژ روی یک میز ماساژ فکر می کنیم. ماساژ تراپیست هایی که اکثر بیامران و مشتریان خود را در خانه هایشان ملاقات می کنند هم می توانند از میز ماساژ قابل حمل به عنوان یک گزینه ایده آل استفاده کنند. میز ماساژهای متحرک مختلفی با توجه به قیمت، سایز و غیره در بازار وجود دارد که می توانید با توجه به نیازهای خود یکی از آنها را خریداری کنید.


جوانب مثبت و منفی انتخاب بالشتک ماساژ به جای صندلی ماساژ

اگر شرایط خرید صندلی ماساژ برای خانه خود را ندارید یا به دنبال چیزی هستید که اندازه کوچکتری داشته باشد و حمل آن در طبیعت راحت تر باشد، بالشتک ماساژ یک گزینه عالی برای شما است. همانطور که در مورد صندلی های ماساژ گفتیم، بالشتک های ماساژ هم از نظر قیمت و ویژگی طیف گسترده ای دارند. اگر می خواهید بالشتکی انتخاب کنید که واقعا برایتان مناسب باشد، باید اطمینان حاصل کنید که از تمام گزینه های بالقوه خود مطلع هستید. 

ماساژ شیاتسو و مزایای آن

ماساژ شیاتسو تکنیکی با ریشه ژاپنی است که طی سالیان دراز توسعه یافته است. این تکنیک یک روش کلی برای ماساژ به ارمغان می آورد و ذهن، بدن و روح شما را تحت تاثیر قرار می دهد. 

شناخت ماساژ سوئدی

ماساژ سوئدی محبوب ترین نوع ماساز غربی است و تقریبا به اندازه ماساژ شیاتسو قدمت دارد. در واقع این تکنیکی است که در قرن نوزدهم بازیابی و توسعه یافته و به یکی از محبوب ترین روش های ماساژ در جهان تبدیل شده است. 

هر آنچه باید در مورد صندلی ماساژ گرانش صفر بدانید

صندلی ماساژ گرانش صفر می تواند اثرات بسیار مفیدی بر بدن انسان داشته باشید. در واقع این صندلی محصولی است که از دانشمندان ناسا الهام گرفته شده است.

مزایای ماساژ گرم

استفاده از گرما جهت تسکین درد عضلات و مفاصل روش جدیدی نیست و طی سالیان دراز توسط چینی ها و رومیان استفاده می شد. این تکنیک در حال حاضر در صندلی های ماساژ بکار برده می شود.


۴.۴ از ۵
دیدگاه شما