طب فیکس

سلامت،زیبایی،پزشکی،ورزشی،طبی

سبک زندگی سالم
آرامش کامل

طب فیکس مگ

آموزش های جدید
دستگاههای کمک تنفسی چگونه کار می کنند؟دستگاههای کمک تنفسی (ونتیلاتور) یا همان دستگاه تنفس مصنوعی,  تجهیزاتی هستند که با درنظر گرفتن وضعیت عمومی سلامت بیمار  به عمل تنفس و دم و بازدم وی کمک می رساند. به عبارت دقیق تر این دستگاه به طور مشخص برای بیمارانی که توانایی تنفس طبیعی را مثل دیگر افراد عادی ندارند،عمل تنفس را به نحوی کامل انجام می دهد.

آشنایی با مزیت های استفاده از دستگاه بخورمزیت های استفاده از دستگاه بخور برای صورت  بسیار زیاد می باشد، اما برای اینکه بدانیم مزیت های استفاده از دستگاه بخور برای صورت چه چیزهایی هستند در ابتدا بایستی پوست صورت خود را بشناسید یعنی بدانید که پوست صورتتان چه عاداتی داشته و یا اینکه پوستتان حساسیت هایی نسبت به مواد گیاهی مختلف دارد یا نه، آیا پوستتان مستعد جوش و آکنه می باشد!

دستگاه سی پپ و دستگاه بای پپدستگاه کمک تنفسی یا همان ونتیلاتورها انواع مختلفی دارند که در این مقاله درمورد دو نوع از ان ها توضیح داده شده است دستگاه سی پپ و بای پپ. این دو دستگاه از بسیاری جهات شبیه به هم اند که با توجه به شرایط بیمار یکی از این دو نوع برای وی مناسب است. 

آشنایی با انواع ماساژور پاماساژور پا ، یکی از وسیله هایی است که برای رفع خستگی عضلات مختلف پا مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجایی که زندگی های امروزه بسیار پرمشغله شده است و افراد بیشتر زمان خود در بیرون از خانه می گذارنند، قطعا ماساژو پا ، یکی از وسایلی است که ممکن است به آن نیاز داشته باشید.

نکاتی درباره ی لنز و محلول نگهدارنده لنزمحلول نگهدارنده لنز،  یکی از عوامل بسیار ضروری و مهم برای استفاده از لنزها می باشد. اگر شما بطور مداوم از لنز استفاده می کنید بهتر است با دقت مطلب زیر را مطالعه کنید. زیرا ممکن است به بسیاری از سوال های شما در این مطلب پاسخ داده شود.

هرآنچه باید در مورد یک ویلچر مسافرتی بدانیدویلچر مسافرتی نوعی ویلچر است که وزن کمی دارد و اغلب به دلیل دارا بودن قابلیت تاشدن برای افراد معلولی مناسب می باشد که در محیط بیرون از منزل از آن استفاده زیادی دارند. در واقع ویلچر یکی از مهم ترین وسایل مورد نیاز و ضروری افراد معلول و کم توان است که به علت اختلال در حرکت، بیماری و کهولت سن از آن به عنوان ابزاری کمکی استفاده می کنند.

هر آنچه باید در رابطه با نگهداری بهتر دستگاه بخور بدانیمدر این متن شما را با نگهداری بهتر دستگاه بخور آشنا کرده و اطلاعات و دانستنی‌های لازم در این خصوص را دراختیارتان قرار خواهیم داد. نگهداری بهتر دستگاه بخور عمر استفاده از این دستگاه را افزایش داده و عملکرد دستگاه را نیز بهبود خواهد بخشید

رسوب گیری دستگاه بخوردر این مطلب اطلاعات لازم در خصوص جرم گیری و رسوب گیری دستگاه بخور را در اختیارتان قرار داده و از اهمیت رسوب گیری دستگاه بخور و تمیزی دستگاه های مرطوب کننده سخن گفته ایم و شما را با دستگاه های بخور فیلتر دار و بدون فیلتر نیز آشنا کرده ایم .

اطلاعات لازم در رابطه با دستگاه بخور کودکاندستگاه بخور کودکان از موارد ضروری در اتاق هر کودک به شمار می رود. در این مقاله همه چیز را در رابطه با دستگاه بخور کودکان به شما خواهیم گفت و در رابطه با ایمنی این دستگاه به شما توضیح خواهیم داد.

هر آنچه درباره بخور سرد نیاز است بدانیمدر این مطلب شما را با دستگاه بخور سرد آشنا کرده و ویژگی ها و مزایای استفاده از دستگاه بخور سرد را به صورت کامل بیان کرده ایم . و به نکاتی درباره خرید و نگهداری دستگاه بخور سرد این وسیله مورد نیاز تمامی منازل اشاره کرده ایم .

نمايش 1 تا 10 از 75 (8 صفحه)
اصل بودن کالا
بهترین قیمت
تخفیف ویژه
ارسال فوری
پرداخت در محل
ضمانت برگشت