طب فیکس

سلامت،زیبایی،پزشکی،ورزشی،طبی

سبک زندگی سالم
آرامش کامل

طب فیکس مگ

آموزش های جدید
چگونگی انتخاب گل های بدون حساسیتآمریکایی ها، مهربانی و محبت را با تقدیم گل به کسانی که دوستشان داریم نشان می دهند. سالانه برای گل چیده شده 8 میلیارد دلار صرف می کنیم. اما برای 60 میلیون آمریکایی با آلرژی شدید و یا آسم، و همچنین میلیون ها نفر با حساسیت های شیمیایی چندگانه (MCS)، گل ها واقعا می توانند آنها را بیمار کنند.

با وجود بهترین حسن، برای دادن دسته گل، گلها دارای دو عیب برای کسانی هستند که از آلرژی، آسم یا MCS رنج می برند: گرده و عطر.

10 شیوه ای که دستگاه بخور، سلامت و پوست خانواده شما را دراین زمستان بهبود می بخشدهوای زمستان هوایی خشک است. دستگاه های بخور به هوا رطوبت می دهند، که برای شما و خانواده شما بسیار مفید است. 

یک مطالعه  در سال 2009 ،نتایج مشابهی نشان داد که با رطوبت، انتقال ویروس آنفلوآنزا کمتر شده است.داشتن دستگاه بخوربه شما کمک کند دراین زمستان دچار بیماری نشوید، همچنین می تواند به شما پوستی نرم تر و درخشان تر دهد وحتی باعث شود مبلمان چوبی شما بیشتر عمر کنند.

پرسش و پاسخ های متداول درباره ی تصفیه هوااستفاده از یک تصفیه کننده هوا برای حذف ناخالصی ها و ارائه هوای پاک به خانه، یک راه حل عالی برای کم کردن احتمال خطر قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا در داخل خانه است. با این حال، تعداد زیادی تصفیه کننده هوا در بازار وجود دارد، بنابراین چگونه بهترین انتخاب را انتخاب می کنید یا حتی می دانید که چه باید بکنید؟ جستجوی خود را با پاسخ دادن به سؤالاتی که در مورد تصفیه کننده های هوا به دست می آورید؛ شروع کنید.

راهنمای خرید یک دستگاه تصفیه هوای خوبیک نفس عمیق بکشید. بسیار از چیزهایی که به ما کمک می کند که هزینه های انرژی مان را پایین نگه داریم، مانند تعمیر بادگیر درب ها و پنجره های سوراخ دار، می توانند ما را در مقابل آلاینده های مزاحم و آزار دهنده محافطت کنند.بسیاری از افراد با خرید یک دستگاه تصفیه کننده هوا، امید به کاهش آلرژی و آسم دارند. ادعای این محصول نیز و شواهد پزشکی نشان می دهد که تصفیه کننده هوا به کاهش اختلالات تنفسی کمک می نماید.بهبود کیفیت هوای ساختمان با به حداقل رساندن منابغ آلاینده مانند دود سیگار یا گرد و غبار و موی حیوانات آغاز می شود.

راهنمای جامع برای خرید فشارسنج خانگیفشارخون نوعی بیماری غیرواگیردار است که در حال جاضر بیشتر اقشار جامعه از آن رنج می‌برند. این بیماری که به عنوان "قاتل خاموش" شناخته‌شده‌است، هیچ علامت هشداردهنده آشکار و قابل تشخیصی ندارد. تحقیقات نشان می‌دهد که ۱۶ درصد جمعیت ۱۵ تا ۶۴ سال کشور مبتلا به فشار خون هستند که در کنار بیماری‌هایی هم‌چون دیابت و بیماری‌های قلبی بیشترین مرگ‌ومیر را منجر می‌شوند. اصلاح سبک زندگی، ایجاد تغییرات در رژیم غذایی، کاهش مصرف نمک و مصرف داروی فشارخون، راه هایی برای کنترل و نگه داشتن آن در محدوده طبیعی است. با این حال داشتن یک فشارسنج در خانه می‌تواند در پیگیری فرد در سلامت خود و کنترل بر عدم افزایش فشارخون خود کمک کند.

سوال های متداول درباره فشار خونبرخی افراد که در منزل فشار خون طبیعی دارند هنگام ویزیت پزشک بدلیل اضطراب میزان فشار خون آنها بالا می‌رود(فشارخون روپوش سفید). به همین علت پزشکان اندازره گیری فشار خون را در ۳-۲ نوبت جداگانه و یا به صورت ۲۴ ساعته در منزل با دستگاه هولتر توصیه می‌کنند و بعد تشخیص میدهند که فرد دچار فشار خون بالا است یا خیر.

شرایط اندازه گیری فشار خوندر حین اندازه گیری فشار خون، دست فرد معاینه شونده نباید آویزان باشد و باید بر روی چیزی تكیه كند تا عضلات دست شل باشد. عضلات سفت و منقبض شده باعث می شود كه فشار خون بطور كاذب بیش از اندازة واقعی نشان داده شود. بنابراین بازوی دست فرد چه در حالت نشسته، ایستاده و یا دراز كشیده باید در سطح قلب باشد و تكیه گاه مناسب داشته باشد. در حالت ایستاده می توان با یك دست بازوی دست فرد معاینه شونده را گرفت تا تكیه گاه ایجاد شود.

عصا و واکرواکرها در مقایسه با عصاها به توجه بیشتری نیاز دارند و استفاده از پله با آنها دشوار است. ارتفاع دسته عصا یا واکر باید هنگامی که بیمار ایستاده و بازوهایش به راحتی در کنار بدن قرارگرفته اند تا چین مچ دست باشد. عصا باید در سمت مقابل اندام تحتانی ضعیف یا دردناک گرفته شود و همزمان با پای مقابل حرکت کند. پزشکان باید مرتب وسایل کمک حرکتی بیمار را ارزیابی کنند تا از ارتفاع، تناسب و نگهداری صحیح آن مطمئن شوند و به بیمار در مورد نحوه درست استفاده از وسیله مشاوره دهند.

فشار خون اگر یک نگاه سطحی به اطرافیان خود بیندازید حتما خواهید دید  تعداد افرادی که به فشار خون بالا مبتلا هستندچندان کم نیست و هر چه سن بالاتر می‌رود بر این شیوع هم افزوده می‌شود. به طوری که در میان افراد مسن گاهی تا حدود ۲۰درصدشان دچار فشار خون بالا هستند. این فشار‌خون‌های بالا علاوه بر اینکه می‌توانند علایم حادی نظیر سردرد، درد قفسه سینه و … ایجاد کنند، در بلند مدت می‌توانند عملکرد بسیاری از دستگاه‌های بدن نظیر قلب، کلیه‌ها و حتی چشم را تخریب ‌کنند و بنابراین به بروز آسیب‌های جبران ناپذیر منجر ‌شوند. با توجه به شیوع بسیار بالای این بیماری و نیز با توجه به علایم حاصل از آن و اهمیت عوارض طولانی مدت آن بسیار مهم است که همه افراد با نحوه اندازه‌گیری فشار‌خون آشنا باشند

فواید ماساژماساژ برای رفع خستگی و استرس، ایجاد آرامش، سبکی جسم، ریلکس کردن بدن، درمان دردهای موضعی و عضلانی، تمدد اعصاب مفید می باشد. ماساژ با افزایش جریان خون و از بین بردن چربی بدن به تناسب اندام کمک می کند.

نمايش 1 تا 10 از 50 (5 صفحه)