طب فیکس

سلامت،زیبایی،پزشکی،ورزشی،طبی

سبک زندگی سالم
آرامش کامل

طب فیکس مگ

آموزش های جدید
8 نشانه عرق کردن مفرط یا هیپر هیدروزهمه افراد تا میزان معمولی در هوای گرم یا شرایط استرس زا عرق می کنند، در واقع عرق عکس العمل طبیعی بدن برای خنک شدن و کنترل دما است. اما برخی افراد در هر شرایطی و هر دمایی به شدت عرق می کنند، این افراد به یک اختلال پزشکی به نام هیپر هیدروز دچار هستند

5 نکته برای داشتن پوست سالماگر جزو افرادی هستید که زمان کافی برای رسیدگی به پوست خود ندارید یا از صرف هزینه های زیاد در سالن های زیبایی خسته شده اید، نگران نباشید شما با رعایت چند نکته ساده می توانید از پوست خود مراقبت کنید تا از پیری زودرس، چین و چروک و سرطان پوست جلوگیری کنید

روش های طبیعی سفید کردن پوست در خانهداشتن پوست سفید خصوصا برای افرادی که پوست تیره تری دارند به یک دغدغه تبدیل شده است، همین امر باعث شده با استفاده از روش های نادرست برای سفید تر شدن پوست خود اقدام کنند. برای کاهش عوارض جانبی ناشی از سفید کننده های شیمیایی بهتر است از روش های طبیعی روشن کننده پوست استفاده کنید

ویلچر جدید را بر اساس چه معیارهایی انتخاب کنیم؟با توجه به اینکه افراد استفاده کننده از ویلچر از لحاظ فاکتورهایی مانند سن، جنسیت، میزان آسیب و استفاده ای که می خواهند از ویلچر داشته باشند با هم تفاوت دارند، انواع مختلف ویلچر با ویژگی های گوناگون در بازار موجود است. همین امر انتخاب ویلچر را سخت تر کرده است.

واکر، ویلچر و اسکوتر متحرکاگر به هر دلیلی خودتان یا اطرافیانتان توانایی راه رفتن ندارید یا راه رفتن و حرکت برایتان سخت است می توانید از تجهیزات پزشکی مانند عصای پیاده روی، واکر، ویلچر و یا اسکوتر متحرک استفاده کنید، این تجهیزات پزشکی را می توانید از فروشگاه های تجهیزات پزشکی به صورت حضوری یا آنلاین خریداری کنید.

راهنمای جامع در مورد صندلی پله پیماراه های زیادی برای انتخاب یک صندلی پله پیما برای خانه وجود دارد. قبل از انتخاب در مورد نحوه کار دستگاه، هزینه های نصب، قیمت پله پیما، معماری خانه خود، تجهیزات پله پیما و دیگر موارد تحقیق کنید تا بتوانید وسیله مناسب برای پاسخگویی به نیازهای خود را انتخاب کنید.

بهترین ویلچرهای سبک وزن 2019اگر در جستجوی یک ویلچر مسافرتی سبک وزن هستید نگران نباشید گزینه های متعددی در بازار وجود دارد که علاوه بر وزن سبک، راحتی و امنیت بالا نیز دارند، هنگام انتخاب ویلچر سبک وزن مواردی از قبیل وزن خود و وزن ویلچر، راحتی و انعطاف پذیری را در نظر بگیرید.

اسکوتر متحرک خود را کارآمد نگه دارید؛ چک لیست تعمیر و نگهداری اسکوتر متحرکیکی از وسایلی که مشکل حرکت سالمندان و افراد دارای معلولیت فیزیکی را حل می کند اسکوتر متحرک است، این وسیله کاربردی به شخص کمک می کند به تنهایی در داخل یا خارج از خانه حرکت کند و بتواند کارهای شخصی خود را انجام دهد، اسکوترهای برقی خطر لیز خوردن و افتادن این افراد را به حداقل می رسانند.

اسکوترهای متحرک برای حمل و نقل سالمندانافراد سالمند به دلیل مشکلات جسمانی و ضعف عضلات مانند دوران جوانی قادر به حرکت و راه رفتن نیستند، عدم تعادل نیز باعث می شود نتوانند به درستی راه بروند. این مشکلات باعث می شود احتمال افتادن و زمین خوردن آنها افزایش پیدا کند. راه حل های زیادی برای این مشکلات وجود دارد، از جمله ویلچرها و اسکوترهای متحرک.

10 نکته مهمی که باید هنگام خرید ویلچر مسافرتی بدانیدیکی از کاربردی ترین نوع ویلچر، ویلچرهای مسافرتی هستند که به دلیل سبک وزن بودن و ابعاد کم برای مسافرت یا رفت و آمدهای کوتاه بسیار مناسب هستند، انواع مختلفی از ویلچرهای مسافرتی در بازار وجود دارد، هنگام خرید ویلچر مسافرتی باید به نکاتی مانند سایز ویلچر، وزن ویلچر، راحتی آن و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

نمايش 1 تا 10 از 122 (13 صفحه)
اصل بودن کالا
بهترین قیمت
تخفیف ویژه
ارسال فوری
پرداخت در محل
ضمانت برگشت