پد سینه unimom
پد سینه unimom
پد سینه unimom
پد سینه unimom
پد سینه unimom
پد سینه unimom

پد سینه unimom

  • تولیدکننده: Unimom
  • مدل: پد شیر
  • موجودی:
مشخصات و ویژگی ها :

پد سینه unimom
نرم و نازک و سبک
دارای سایز استاندارد
قابلیت نفوذ و جذب بالا
قابلیت نفوذ هوا
دارای برجستگی جهت تنظیم پد
قابلیت اتصال محکم به لباس
جنس داخلی فوق العاده نرم و پوششnonwoven
دارای 30 عدد پد در هر بسته وزن سبک

ساخت کشور کره
دارای دو سال گارانتی

مادرشدن تجربه‌ی شیرین و البته دشواری است که تولد نوزاد آن را دلچسب می‌کند. اعتماد کردن به مسیر جدید و بیگانه در زندگی تا حدی ترسناک و غیرمعمول است، اما مادر شدن این را به شما می‌آموزد که در این راه مسایل بسیار شیرینی هم وجود دارند که نمی‌توانستید تصور کنید. نوزاد شما به دنیا می‌آید. علاوه بر وسایلی که نوزادتان نیاز دارد، شما هم به وسایلی احتیاج پیدا می‌کنید که سلامت و حس خوب شما را تضمین کند.
زمانی که شیرسینه توسط کودک شما به طور کامل تخلیه نمی‌شود، ممکن است شیر از سینه‌ی مادر، ترشح کند. این اتفاق علاوه بر هدر رفتن شیر، موجب لکه روی لباس مادر می‌شود.
برای رفع این مشکل علاوه بر استفاده از شیردوش‌های برقی یا دستی برای بیرون کشیدن شیر باقیمانده و ذخیره ی آن‌ها، استفاده از پدسینه نیز به شما کمک می‌کند.
پد سینه «یونی مام unimom» جنس نرمی دارد و به دلیل قابلیت جذب بالا، شیر ترشح‌شده از سینه‌ی مادر را به‌طور کامل جذب می‌کند و مانع از خیس‌شدن لباس او می‌شود. قسمت داخلی این پدسینه فوق‌العاده نرم بوده و با ماده‌ی nonwoven پوشش داده شده است. این پدها هنگام قرارگرفتن زیر لباس غیر‌قابل‌رویت هستند. پدیونی مام از چند لایه قابل تنظیم طراحی شده است و دارای دو چسب قوی بوده که باعث عدم لغزش پد در لباس مادر می‌شود. در دو طرف این پد، دو برجستگی وجود دارد که می‌توانید با آن پد را تنظیم کنید.
لایه‌ی بیرونی پد، باعث جذب شیر می‌شود. قابلیت نفوذ هوا به داخل پد را می‌توان ویژگی دیگر این پد دانست. پدسینه‌ی یومی مام در بسته‌بندی کاملا بهداشتی و دارای ۳۰ عدد پد در هر بسته می‌باشد.
به طور کلی پدسینه‌ی یونی مام با قابلیت جذب بالا، نرم و نازک، دارای اتصال محکم به لباس، دارای سایز استاندارد و قابلیت نفوذپذیری هوا، و همچنین استفاده‌ی راحت و غیرقابل رویت هنگام قرارگیری آن در زیر لباس، یک گزینه‌ی مناسب برای رفع دغدغه‌ی ترشح شیر به لباس‌تان است.

با نوشتن نظر خود در مورد کالا، دیگران را از کیفیت و معایب کالا با خبر کنید.

نوشتن نظر
نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
اصل بودن کالا
بهترین قیمت
تخفیف ویژه
ارسال فوری
پرداخت در محل
ضمانت برگشت