پشت کمری خودرو زیکلاس مد مدل  ZYK-CP
پشت کمری خودرو زیکلاس مد مدل  ZYK-CP
پشت کمری خودرو زیکلاس مد مدل  ZYK-CP
پشت کمری خودرو زیکلاس مد مدل  ZYK-CP

پشت کمری خودرو زیکلاس مد مدل ZYK-CP

  • تولیدکننده: zyklusmed
  • مدل: ZYK-CP
  • گارانتی: دارای دو سال گارانتی شرکت راز طب امیر
  • موجودی:
مشخصات و ویژگی ها :

پشت کمری خودرو زیکلاس مد مدل ZYK-CP
تکیه گاهی مناسب برای ستون فقرات و مهره های کمر در رانندگی طولانی مدت
دارای خاصیت ضد باکتری
استفاده آسان
ظاهری شیک و زیبا
روکش قابل شستشو

تحت لیسانس کشور آلمان
دارای دو سال گارانتی شرکت راز طب امیر

کوسن خودرویی زیکلاس مد در اتومبیل با فراهم آوردن تکیه گاهی مناسب برای ستون فقرات و مهره های کمرضمن کاهش خستگی، شما را در برابر دردهای ناشی از رانندگی های طولانی مصون می دارد. این پشت کمری خودرو، فواید زیادی به همراه دارد که باعث رضایت شما در سفر و بهره مندی از یک تجربه خوب در جاده می شود.
فواید استفاده از کوسن طبی خودرویی زیکلاس مد:
خون‌رسانی مناسب به اندام‌های بدن
همان‌طور که عنوان شد در اثر خم شدن به جلو مهره‌های کمر به رگ‌های خونی فشار وارد آورده و مانع از حرکت مناسب گلبول‌های خون درون آن‌ها می‌شود. گلبول‌های قرمز خون برای حمل اکسیژن و رساندن آن به اندام‌های تحتانی بسیار مهم هستند و اگر در حرکت آنها اختلال به وجود آید خون‌رسانی به شکل مناسبی انجام نشده و فرد دچار مشکل می‌شود. این در حالی است که پشتی طبی به دلیل ممانعت از خم شدن بیش از حد مهره‌های کمر، شرایط خون‌رسانی مناسب را فراهم آورده و فرد بدون هیچ مشکلی می‌تواند به کار خود ادامه دهد.
جلوگیری از خستگی مفرط در کاراصلی‌ترین عامل در خستگی کار عدم رسیدن اکسیژن کافی به ماهیچه‌ها و به مغز است. این در حالی است که رساندن اکسیژن به عنوان وظیفه سرخرگ‌ها شناخته می‌شود و سیاهرگ‌ها نیز وظیفه بازگرداندن خون به قلب را بر عهده دارند. در هر کدام از این مراحل مشکلی رخ دهد و این چرخه به شکل مناسبی انجام نگیرد، فرد به سرعت دچار خستگی شده و نمی‌تواند کارهای خود را به خوبی انجام دهد. استفاده از پشتی طبی به خون‌رسانی به اندام‌های فوقانی و تحتانی کمک می‌کند و مانند خستگی مفرط در کار می‌شود.
همچنین رسیدن خون کافی به مغز باعث تعادل روحی در فرد شده و فرد نیز از لحاظ روحی و جسمی در شرایط مناسبی قرار می‌گیرد.
پشتی طبی می‌توانند به شکل‌های مختلفی دیگری نیز به فرد کمک کند و زندگی او را تحت تأثیر قرار دهد. برخی از این مزایای به صورت جسمی بوده و برخی دیگر به صورت روحی هستند.

با نوشتن نظر خود در مورد کالا، دیگران را از کیفیت و معایب کالا با خبر کنید.

نوشتن نظر
نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
اصل بودن کالا
بهترین قیمت
تخفیف ویژه
ارسال فوری
پرداخت در محل
ضمانت برگشت