مبل ماساژور دولوکس بیورر مدل MC5000
مبل ماساژور دولوکس بیورر مدل MC5000
مبل ماساژور دولوکس بیورر مدل MC5000
مبل ماساژور دولوکس بیورر مدل MC5000
مبل ماساژور دولوکس بیورر مدل MC5000
مبل ماساژور دولوکس بیورر مدل MC5000
مبل ماساژور دولوکس بیورر مدل MC5000

مبل ماساژور دولوکس بیورر مدل MC5000

 • تولیدکننده: beurer
 • مدل: MC5000
 • گارانتی: شرکت آرمین درمان- 2 سال
 • موجود و آماده ارسال حمل رایگان - تحویل در تهران کمتر از 100 دقیقه
 • قیمت: 23,000,000 تومان
مبل ماساژور دولوکس بیورر مدل MC5000
اسکن اتوماتیک کامل بدن
قابلیت تنظیم ماساژ کامل بدن به همراه چهار کلاهک ماساژ
ماساژ مناطق رفلکس پا
امکان انتخاب مناطق جداگانه ماساژ
مبل ماساژوربیورر دارای انواع ماساژ شیاتسو، ضربه ای، مالشی و غلتکی
تنظیم اتوماتیک پشتی صندلی و جای پا
ماساژ موضعی و بخشی از بدن
قابلیت انتخاب 5 نوع ماساژ
امکان انتخاب سه برنامه ماساژ آرامش بخش، رفع خستگی و درمانی
قابلیت تنظیم شدت ماساژ
فعالیت جداگانه ماساژ فشار هوا برای صندلی و ساق پا
وضعیت استراحت به صورت تنظیم زاویه مبل به صورت خوابیده
شامل کنترل دستی با صفحه نمایش بزرگ و روشن
ماساژ لرزشی آرامش بخش در قسمت صندلی و پا
با ظاهر چرمی ( چرم مصنوعی PU )
کلاهکهای ماساژ با 3 پهنای قابل تنظیم
3 شدت مختلف برای ماساژ با هوا
دارای دوچرخ زیر صندلی
مبل بیورر به ابعاد 117*130*73 سانتیمتر
به همراه دفترچه راهنمای فارسی، انگلیسی و آلمانی

ساخت کشور آلمان
دارای دو سال گارانتی شرکت آرمین درمان


مبل ماساژور دولوکس بیورر  مدل MC5000  با قابلیت تنظیم اتوماتیک در قسمت پشتی و جای پا سبب ماساژ کل بدن با قابلیت تنظیم اختصاصی(شخصی) به وسیله 4 ماساژور می‌گردد. این دستگاه با 5 برنامه ماساژ قابل انتخاب به صورت فردی توانایی ماساژ شیاتسو، ورزی و چرخشی را به صورت نقطه‌ایی و یا منطقه‌ایی دارد. در ابتدا و با نشستن به روی این صندلی به طور خودکار بدن فرد اسکن می‌شود، این امر به دلیل تفاوت در فیزیک هر شخص و نوع انحناهای بدن است. روش ‌های ماساژ این دستگاه شامل: شیاتسو، لرزشی، مالشی و ضربه ای می‌شود. در قسمت پشتی این صندلی 4 غلتک به طور شناور تعبیه شده که با روشن شدن دستگاه از طریق کنترل آن و انتخاب نوع ماساژ فعال می‌شوند.
اولین نوع ماساژ در MC5000 که به آن می‌پردازیم ماساژ شرقی شیاتسو است. نام شیاتسو برای آشنایان با سبک ‌های مختلف ماساژ یادآور آرامشی است که از حرکت انگشتان و کف دست به آنها منتقل می‌شود. ژاپنی ‌ها نیز از این نوع ماساژ به کرات استفاده می ‌کنند و طرفداران بسیاری را با این سبک به خود اختصاص دادند و اینک این غلتک‌ ها هستند که با عملکرد فوق العاده ی خود همان حسرا برای مصرف کننده تداعی می‌کند.
دومین روش، روش لرزشی است که غلتک‌ها با ویبره هایی که شدت آن قابل تنظیم است در 2 طرف ستون مهره های کمر حرکت می‌کند.
روش سوم ماساژ ضربه ای است، شرکت بیورر سابق بر این توان خود را برای ساخت چنین ماساژور هایی به اثبات رسانده که از نمونه های آن می‌توان به برخی ماساژور های سری MG اشاره کرد. غلتک‌ها در این ماساژور در حکم کلاهک های ماساژور های MG عمل کرده و باز هم در هر 2 طرف ستون مهره‌ها و با شدت تنظیم شده شروع بکار می‌کند.
چهارمین روش، روش مالشی و مشابه روش های سنتی و قدیمی است که به آرامی در پشت صندلی حرکت کرده و به طور شناور به انجام ماساژ می‌پردازد و اما روش آخر که در صندلی‌ های ماساژ دیده می‌شود ماساژ هوایی است. انجام این ماساژ از طریق کیسه های بادی که در قسمت گردن، در 2 طرف ساق پاها، کناره های ران پا و ...انجام شده و در 3 شدت مختلف قابل تنظیم می‌باشد.
نکته‌ی قابل توجه در این ماساژور امکان ماساژ به صورت موضعی است. در MC5000 می‌توان ماساژ قسمت بالای کمر، پایین کمر و کل کمر را به طور مجزا انتخاب کرد. همچنین امکان تنظیم پشتی کمر و پاها به گونه است که به صورت کاملا خوابیده و در شرایط ریلکس کامل نیز قابل استفاده می باشد.
خصوصیت و عملکرد ماساژور ها موردی است که بیش از ظاهر آن برای مصرف کننده اهمیت دارد و در اینجا به قسمت‌ هایی از آن اشاره شد حال می‌خواهیم کمی هم از ظاهر این دستگاه صحبت کنیم.
MC5000 با وزنی معادل 200 کیلوگرم و ابعاد 73x130x117 صندلی‌ای بزرگ مناسب انواع سایز ها است که با پوششی از جنس چرم مصنوعی و با کیفیت PU پوشیده شده و علاوه بر ظاهری شکیل دوام بالایی را نیز تضمین می‌کند. بیورر با ارائه‌ی این صندلی مدرن لذت استراحتی فوق العاده با کیفیت را نوید داده و با تنوع و تدبیری که در ساخت آن بکار گرفته با یک خرید تجربه‌ی چندین سبک ماساژ را در اختیار مصرف کننده قرار میدهد. نکاتی که در مورد این دستگاه وجود دارد این است که این دستگاه از دید کاربران بسیار کاربردی و پرطرفدار می باشد.

با نوشتن نظر خود در مورد کالا، دیگران را از کیفیت و معایب کالا با خبر کنید.

نوشتن نظر
نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
اصل بودن کالا
بهترین قیمت
تخفیف ویژه
ارسال فوری
پرداخت در محل
ضمانت برگشت