فشار سنج بازوئی امرن مدل M6 AC
فشار سنج بازوئی امرن مدل M6 AC
فشار سنج بازوئی امرن مدل M6 AC
فشار سنج بازوئی امرن مدل M6 AC
فشار سنج بازوئی امرن مدل M6 AC
فشار سنج بازوئی امرن مدل M6 AC
فشار سنج بازوئی امرن مدل M6 AC

فشار سنج بازوئی امرن مدل M6 AC

  • تولیدکننده: Omron
  • مدل: M6 AC
  • گارانتی: دارای 3 سال گارانتی شرکت پایکار بنیان طب
  • موجودی:
با توجه به نوسانات قیمت بازار، لطفا جهت اطلاع از قیمت نهایی تماس بگیرید. 02155368849
مشخصات و ویژگی ها :

فشار سنج بازوئی امرن مدل M6 AC
از نوع بازویی
داراي 100 حافظه براي دو كاربر
قابليت نصب كاف بزرگ
نمايش تاريخ و ساعت اندازه گيري
نمايشگر ضربان نامنظم قلب
نمايشگر پری فشار خون
قابلیت محاسبه میانگین فشار خون
نمايشگر سه قسمتي
مجهز به فن آوری ™ Intellisense
داراي آداپتور
راهنماي بستن صحیح کاف
دارای تائیدیه بالینی BHS
از نوع کاربری خانگی
دارای حافظه ذخیره نتایج
دارای سنجش ضربان قلب
200 جایگاه حافظه برای 2 کاربر مختلف
دارای نشان رده بندی انجمن WHO
قابلیت استفاده به هر 2 صورت آداپتور و باتری قلمی
فشارسنج بازویی اتوماتیک
دارای صفحه نمایش بزرگ
نمایش شدت ضربان قلب
دارای نشانگر بسته شدن صحیح کاف به بازو
دارای تائیدیه های تست کلینیکی

ساخت کشور ویتنام
تحت لیساتس کشور ژاپن
دارای 3 سال گارانتی شرکت پایکار بنیان طب

اين مدل گزينه اي است مناسب براي افرادي که در خانه چند بيمار مبتلا به فشارخون دارند و خواهان داشتن دستگاهي با امکان ذخيره‌ي نتايج تست هستندسایز کاف بازوبند درون جعبه ۴۲-۲۲ سانتیمتر ( کاف بزرگ مناسب برای استفاده بزرگسالان).
دارای نمایشگر LED جهت اطلاع از نرمال و یا بالا بودن فشار ( در صورت نرمال بودن فشار LED به رنگ سبز و در صورت بالا بودن فشار LED به رنگ قرمز در می آید.)
هشدار تشخیص حرکت بدن در هنگام اندازه گیری فشار جهت جلوگیری از بروز خطا در اندازه گیری.
فشارسنج بازویی M6 دستگاهی با صفحه نمایش بزرگ است که علاوه بر میزان فشارخون، ضربان قلب، تاریخ و ساعت را نیز نشان می‌دهد. این دستگاه برای 2 کاربر به طور مجزا طراحی شده که قابلیت ضبط 100 تست متوالی را برای هریک دارد و مجموعا دارای 200 حافظه می‌باشد. این مدل گزینه ای است مناسب برای افرادی که در خانه چند بیمار مبتلا به فشارخون دارند و خواهان داشتن دستگاهی با امکان ذخیره‌ی نتایج تست هستند کاف این دستگاه مناسب سایز بازوی 22 تا 42 سانتیمتری است که ابعادی ایده آل در این سری محصولات است. M6 به دلیل بازویی بودن فشارسنجی دقیقتر به نسبت نمونه های مچی است و علاوه بر استفاده‌ی عوام مناسب برای بیمارانی مبتلا به فشارخون است که می‌خواهند در هر جا و زمان وضعیت خود را تحت کنترل داشته باشند. M6 تنها با باتری قلمی تغذیه شده و با آداپتور قابل شارژ شدن نیست.
کاف فشارسنج در اصل همان بازوبندی است که سنسور اندازه‌گیری فشار در آن گنجانده شده است. کاف‌های معمولی هنگامی که اشتباه دور بازو بسته می‌شوند، باعث می‌شوند نتایج اندازه‌گیری اشتباه و متفاوت شود. دلیل این اتفاق منطقه‌ی محدودی است که درون کاف برای اندازه‌گیری در نظر گرفته شده است. این منطقه باید روی رگ اصلی دست قرار بگیرد. هنگامی که کاف از جهت اشتباه روی دست بسته می‌شود، از رگ اصلی فاصله می‌گیرد و قادر به تشخیص صحیح نبض آن نیست. تحقیقات نشان داده یک نفر از هر سه نفر کاف دور بازو را به اشتباه می‌بندند و همین امر باعث خطای اندازه‌گیری می‌شود. اما امرن این مشکل را به کمک تکنولوژی «Intelli Wrap Cuff» حل کرده است. سنسورهای اندازه‌گیری M6 در سرتاسر کاف وجود دارند و هیچ نقطه‌ی ضعیفی وجود ندارد. امرن اسم این قابلیت را دقت 360 درجه گذاشته که به این معنی است که کاف از هر طرفی روی بازو بسته شود صحیح است و فرقی روی نتیجه نمی‌گذارد.
در نتیجه بسیاری از شبهاتی که در مورد عدم دقت فشارسنج‌های دیجیتال وجود دارد به دلیل اشتباه بستن کاف بوده که به کمک تکنولوژی Intelli Wrap Cuff در فشارسنج Omron M6 حل شده است.
کاف بازو باید یک تا دو سانتیمتر بالاتر از آرنج هم‌سطح با قلب بسته شود و شیلنگ هوا در پایین قرار بگیرد. اگر کاف محکم به دور بازو بسته نشود، باعث خطای اندازه‌گیری می‌شود
. خوشبختانه Omron M6 این وضعیت را تشخیص داده و در صورتی که کاف خیلی شل باشد، نشانگر دایره‌ای با رنگ نارنجی روشن می‌شود و هنگامی که به‌اندازه‌ی کافی محکم شود، این نشانگر به رنگ سبز درمی‌آید.
حرکت بدن روی فشار شخص تأثیر می‌گذارد. بالا یا پایین بردن دست و پا یا تغییر وضعیت نشسته به خوابیده میزان فشار اندازه‌گیری شده را تغییر می‌دهد. بنابراین توصیه می‌شود کسانی که به طور مرتب فشار خود را اندازه‌گیری می‌کنند در یک وضعیت مشابه مانند حالت نشسته روی صندلی این کار را انجام دهند. اما اگر هنگامی که دستگاه در حال اندازه‌گیری فشار است، وضعیت بدن تغییر کند، مثلاً دست شخص تکان بخرد، فشارسنج این حرکت را تشخیص داده و نشانگر خطای حرکتی روی صفحه ظاهر می‌شود. در این حالت باید کاف را از دور بازو باز کرد و دو تا سه دقیقه بعد مجدداً فشار را اندازه‌گیری کرد.
در طول اندازه‌گیری فشار هنگامی که سنسور فشارسنج بیش از یک نامنظمی ضربان قلب را تشخیص دهد، همراه با نتیجه، نشانگری با شکل قلب روی صفحه ظاهر می‌شود. در صورت مشاهده‌ی چند باره‌ی این علامت توصیه می‌شود به پزشک متخصص قلب مراجعه شود.فشارخون بالا و پایین خطرآفرین هستند و می‌توانند باعث مشکلات و بیماری‌های ثانویه شوند. پس از اندازه‌گیری فشار توسط فشارسنج، چنانچه فشار سیستولیک (بالا) بیشتر از 135 یا فشار دیاسیستولیک (پایین) کمتر از 85 باشد، چراغ‌های کنار صفحه‌نمایش به رنگ نارنجی روشن می‌شوند و اگر فشارها در محدوده‌ی استاندارد باشند به رنگ سبز روشن می‌شوند.
فشارهای اندازه‌گیری شده به شکل خودکار داخل حافظه‌ی دستگاه ذخیره می‌شوند. برای اینکه دو نفر با هم بتوانند از فشارسنج استفاده کنند و نتیجه‌ی فشارهای آن‌ها با هم اشتباه نشود دکمه‌ی تغییر کاربر روی دستگاه به شکل فیزیکی تعبیه شده است. البته حالت مهمان نیز وجود دارد که برای اندازه‌گیری فشار افراد دیگر استفاده می‌شود و نتیجه‌ی تست داخل حافظه ذخیره نمی‌شود.
حافظه فشارسنج قابلیت ذخیره‌ی 200 نتیجه (برای هر نفر 100 نتیجه) را دارد و پس از پر شدن حافظه از قدیمی‌ترین تست‌ها شروع به پاک کردن نتایج می‌کند.
قابلیت کاربردی این فشارسنج محاسبه میانگین فشارهای اندازه‌گیری شده است. برای مشاهده‌ی میانگین باید دکمه‌ی حافظه را به مدت سه ثانیه نگه داشت تا میانگین سه فشار آخر روی صفحه ظاهر شود. علاوه بر این می‌توان میانگین فشارهای صبح و شب هفته‌های اخیر (تا 8 هفته) را نیز مشاهده کرد.
فشارسنج بازویی تمام اتوماتیک امرن M6-AC Omron با عملکردی بسیار راحت و بادقت زیاد طراحی شده است که به کمک فن آوری Intellisense هوای ورودی به میزان مناسب وارد کاف میشود.
دستگاه فشارسنج خون بازویی امرون مدل M6-AC Omron ،وسیله ای بسیار مناسب برای اندازه گیری فشار خون در منزل است.افرادی که به طور ژنتیک یا ارثی یا در اثر بیماری دچار نوسان فشار خون هستند نیاز به کنترل و اندازه گیری فشارخون دارند، و به دلیل اینکه دسترسی به پزشک همیشه به سرعت امکان پذیر نیست ،وجود دستگاهی برای اندازه گیری فشارخون کمک زیادی به آگاهی فرد بیماراز شرایط جسمی اش می کند.
استفاده از دستگاه فشار سنج امرون آسان و ساده است به منظور نتیجه بهتر و دقیق تر، قبل از اندازه گیری فشارخون،کمی آرام بنشینید و چند نفس عمیق بکشید،سپس به پشت دراز کشیده و دست هم تراز با قلب باشد.

با نوشتن نظر خود در مورد کالا، دیگران را از کیفیت و معایب کالا با خبر کنید.

نوشتن نظر
نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
اصل بودن کالا
بهترین قیمت
تخفیف ویژه
ارسال فوری
پرداخت در محل
ضمانت برگشت