عرق بید کاسنی سحرخیز
عرق بید کاسنی سحرخیز
عرق بید کاسنی سحرخیز

عرق بید کاسنی سحرخیز

  • تولیدکننده: سحرخیز
  • مدل: عرق بید کاسنی
  • موجود و آماده ارسال - تحویل در تهران کمتر از 100 دقیقه
  • قیمت: 25,000 تومان

گزینه های موجود

عرق بید کاسنی سحرخیز
طبیعت سرد
تب بر
رفع بی خوابی های ناشی از ضعف اعصاب
تقویت معده وکبد
اشتها آور
تصفیه خون
سفید کننده پوست
درمان کم خونی
درمان بیماری های مزمن پوستی
در بطری های نیم، یک ، یک ونیم لیتری 

ساخت کشور ایران


نحوه استفاده: قبل از غذا یک استکان میل شود.

گیاهان دارویی هرچند اثری درمانی آرام و کندتری نسبت به داروهای شیمیایی دارند ولی بیش از داروهای ترکیبی مصنوعی قابل اعتماد می باشند.عرقیات یکی از پر مصرف ترین شکل های استفاده از گیاهان است و به صورت طبی مورد استفاده قرار می گیرند.عرقیات دارای طبیعت گرم،سرد و معتدل بوده و مصرف متعادل آنها برای مصرف کننده عوارضی نخواهد داشت. این نوشیدنی ها به دلیل طبیعی بودن با هم تداخلی ایجاد نمی کنند ولی برخی از آنها با داروهای شیمیایی تداخل اندکی نشان می دهند.مثل گياه سنبل‌الطيب كه براي آرامش‌بخشي، رفع سردردهاي عصبي و كم‌‌خوابي تجويز مي‌شود و به هيچ وجه نبايد همراه داروهاي خواب‌آوري مثل ديازپام،فنوباربيتال و… استفاده شود.بنابراین برای رسیدن به نتیجه مطلوب و مؤثر از آنها باید به نوع، میزان و نحوه تجویز آن توجه نمود تا بتوان بیشترین اثر را از کمترین میزان آن برد.

هنگام مصرف به نکات زیر توجه نمایید:
عرق‌هاي گرم مانند نعناع، سنبل‌الطيب، آويشن و… بايد نم‌نم و جرعه‌جرعه نوشيد تا تأثير داشته باشد و عرق‌هاي سرد مانند عرق بيد، كاسني و… را بايد يكباره (يك ليوان در روز) خورد تا مؤثر شود.
جوشاندن عرقيات براي غليظ‌ تر شدن بي فايده است؛ اين كار كمك چنداني به افزايش خاصيت آنها نمي‌كند و حتي ممكن است بو و طعم آنها را نيز خراب كند.
نگهداری طولانی مدت و نامناسب عرقیات منجر به تبخیر و جداشدن اسانس آن ها گشته و به این ترتیب اثر درمانی نخواهد داشت. لذا از ورود هوا به داخل آن ها جلوگیری کرده و آن ها را در یخچال و در ظروف شیشه ای نگهداری نمایید.
بعضی از انواع عرقیات طعم فوق ا لعاده تلخی دارند و خوردن آن ها دشوار می باشد. این عرقیات را می توان با عسل،نبات یا کمی آب میوه مخلوط کرد و خورد.

با نوشتن نظر خود در مورد کالا، دیگران را از کیفیت و معایب کالا با خبر کنید.

نوشتن نظر
نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
اصل بودن کالا
بهترین قیمت
تخفیف ویژه
ارسال فوری
پرداخت در محل
ضمانت برگشت