سر سوزن قلم انسولین 5 میل پیک Pic
سر سوزن قلم انسولین 5 میل پیک Pic
سر سوزن قلم انسولین 5 میل پیک Pic

سر سوزن قلم انسولین 5 میل پیک Pic

  • تولیدکننده: Pic solution
  • مدل: 5 میل 5 عددی
  • گارانتی: ضمانت اصالت فیزیکی کالا
  • موجود و آماده ارسال - تحویل در تهران کمتر از 100 دقیقه
  • قیمت: 5,000 تومان
سر سوزن قلم انسولین 5 میل پیک Pic
نازک ترین سرسوزن با قطر 0.23 میلیمتر معادل گیج 32
با تراش سه گانه برای کاهش درد هنگام تزریق
دارای تکنولوژی anti-coring در ۲ طرف سوزن
در بسته بندی5 تایی
تزریق بدون درد
سازگار با انواع قلم به علت دارا بودن ISO 11608
نازک ترین سرسوزن با طول های مختلف
تزریق ۹۰ درجه بدون نیاز به بلند کردن چین پوستی

ساخت کشور ایتالیا


سرسوزنهای قلم انسولین به عنوان جزء انتهایی قلمهای تزریق انسولین، و همچنین سایر قلم های تزریق یک بار مصرف و یا با کاتریج تعویض شونده در قلم های تزریق چند بار مصرف استفاده می شوند.
سر سوزن های پیک در ۳ جهت تراشیده می شوند: یک تراش از مرکز و ۲ تراش از طرفین. این کار باعث کاهش درد پوست به هنگام تزریق و احساس راحت تر فرد می شود.به دنبال تراش سه گانه سوزن، این سطح ممکن است دچار ناصافی و برآمدگی هایی شود. هدف اصلی تکنولوژی anti-coring این است که سطح روی سوزن کاملا صاف و نرم شود و هر گونه ذرات اضافه از روی سوزن حذف شود.
سوزن انسولین دارای ۲ طرف است:
سر بیمار: طرفی است که سوزن وارد پوست می شود. تکنولوژی anti-coring در این قسمت سوزن سبب می شود که تزریق نرم تر و بدون درد شود و خطر تغییر شکل پوست را یسیار کمتر کند.
سر کارتریج: طرفی است که کارتریج را سوراخ می کند و وارد انسولین می شود. اگر ذرات اضافه ناشی از تراش سه گانه، با این تکنولوژی گرفته نشود، این امکان وجود دارد که ذرات اضافه به انسولین وارد شود و از خلوص انسولین بکاهد و از طرف دیگر این ذرات می توانند سوزن را بلوکه کنند.
تکنولوژی الکتروپولیش در سوزن های انسولین برای حذف کامل همه ذرات ریز فلزی و صاف شدن بیشتر سر سوزن انجام می شود.قطر سوزن با واحدی به نام گیج اندازه گیری می شود. هرچه گیج بالاتر باشد قطر سوزن نازک تر است. سر سوزن انسولین PiC با گیج 32 موجود است.توصیه می شود که برای تزریق انسولین از سرسوزن های کوتاه و نازک استفاده شود (حتی در افراد چاق). در چنین شرایطی برای تزریق انسولین فقط کافیست که به صورت 90 درجه تزریق کنید.طول سوزن عمق تزریق را تعیین می کند که با واحدی به نام میلیمتر اندازه گیری می شود. سرسوزن قلم انسولین PiC با طول های 8،6،5،4 میلیمتری موجود است.

با نوشتن نظر خود در مورد کالا، دیگران را از کیفیت و معایب کالا با خبر کنید.

نوشتن نظر
نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
اصل بودن کالا
بهترین قیمت
تخفیف ویژه
ارسال فوری
پرداخت در محل
ضمانت برگشت