دستگاه بخور امسیگ مدل US454
دستگاه بخور امسیگ مدل US454

دستگاه بخور امسیگ مدل US454

  • تولیدکننده: Emsig
  • مدل: US454
  • گارانتی: دو سال گارانتی رهروان ایساتیس گستر
  • موجودی:

گزینه های موجود

مشخصات و ویژگی ها :

حجم مخزن آب 3.8 لیتر
میزان مصرف برق بسیار پایین 30 وات
دارای ولوم تنظیم خروجی بخار
امکان خاموشی خودکار
دارای فیلتر ضد رسوب و باکتری آب
چراغ هشدار کمبود آب (قرمز)
خروجی بخار بسیار عالی
مصرف انرژی کم
تولید شده با آخرین تکنولوژی روز دنیا
دو طرح بسیار زیبا
این دستگاه بخور طراحی و زیبایی خاصی دارد و خروجی آن قابلیت تنظیم در دو جهت را دارد
مرطوب کننده هوا اولتراسونیک
دارای چراغ شب آبی
دارای نازل 2 کاناله خروجی بخار با قابلیت گردش 360 درجه
ظرفیت تولید رطوبت تا 360 میلیلیتر در ساعت
بدون تغییر دما
مناسب برای همه سنین
کاملاً بی صدا

ساخت کشور آلمان
دارای دو سال گارانتی رهروان ایساتیس گستر

دستگاههای بخور، با ایجاد رطوبت، می توانند از خشکی پوست بدن و مخاط بینی جلوگیری کنند و به عنوان یکی از درمان های کمکی در عفونت های دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی استفاده شوند. با شروع فصل پاییز و زمستان که هوا سرد و خشک می شود، بسیاری از افراد درصدد پیدا کردن راهی برای مرطوب نگهداشتن پوستشان هستند.
یکی از کارهای مفیدی که می توان انجام داد، استفاده از بخار آب برای مرطوب کردن لایه شاخی پوست است. بخور آب معمولی برای رفع خشکی پوست بسیار خوب است و شما را شاداب تر می کند.
دستگاههای بخور سرد و دستگاههای بخور گرم، هر دو اثر یکسانی در مرطوب کردن هوا دارند. هر دو دستگاه، هوا را مرطوب می کنند و بخار آبی که کودک و بزرگسال تنفس می کند و به را ههای هوایی پایینی دستگاه تنفسی می رسانند
بخور سرد را میتوان هم در فصلهای سرد سال و هم فصلهای گرم سال بویژه در مناطق خشک استفاده کرد. بخور سرد برای افرادی که از بیماریهای آسم و آلرژی و سینوزیت و همچنین جهت مرطوب نگهداشتن محیط برای اطفال توصیه میگردد.
بخور سرد اولتراسونیک امسیگ US454 متناسب با هوای محیط رطوبت تولید می کند. این دستگاه جهت ،جلوگیری از خشکی مخاط راههای تنفسی و ریه و پوست ، یونیزاسیون هوا ،جلوگیری از سرماخوردگی و انتشار باکتریها مورد استفاده قرار می گیرد و برای فضای ۵۰ الی ۱۰۰ متر مربع تعبیه شده است .مصرف برق پایین ۳۰ وات این دستگاه , و خاموشی خودکار و چراغ هشدار کمبود آب از دیگر ویژگی های این دستگاه به شمار می آید.
دستگاه بخور us 454با طرحی متفاوت دارای سیستم اولتراسونیک بوده و فیلتر آب آن بسیاری از آلودگیهای موجود در آب را از بین میبرد از دیگر ویژگیهای جدید این دستگاه سری قابل تنظیم آن بوده که می تواند در دو جهت مختلف بخار را با شتاب بالا پرتاب کند و در مدت زمان کوتاهی فضای منزل یا محل کار را به رطوبت مورد نظر برساند.

با نوشتن نظر خود در مورد کالا، دیگران را از کیفیت و معایب کالا با خبر کنید.

نوشتن نظر
نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
اصل بودن کالا
بهترین قیمت
تخفیف ویژه
ارسال فوری
پرداخت در محل
ضمانت برگشت