جرم گیر آب افشان واتر پیک مدل WP 70
جرم گیر آب افشان واتر پیک مدل WP 70
جرم گیر آب افشان واتر پیک مدل WP 70
جرم گیر آب افشان واتر پیک مدل WP 70
جرم گیر آب افشان واتر پیک مدل WP 70

جرم گیر آب افشان واتر پیک مدل WP 70

  • تولیدکننده: Waterpik
  • مدل: WP 70
  • گارانتی: شرکت آبادیس طب امروز-1سال
  • موجود و آماده ارسال حمل رایگان - تحویل در تهران کمتر از 100 دقیقه
  • قیمت: 1,250,000 تومان

یکی از راه های تمییز نگه داشتن دندان استفاده از نخ دندان به همراه مسواک می باشد ولی سختی های نخ دندان و ریسکهای آن برای افرادی که دارای بریج، دندان مصنوعی، روکش و یا ایمپلنت میباشند، استفاده از نخ دندان را برای گروهی از کاربران دشوار و پرخطر میسازد. این دستگاه با استفاده از فشار آب کاربردی به مراتب فرا تر از نخ دندان ایجاد نموده و تمام جرم های دندانی، بین دندانی و یا در قسمتهای زیر دندان ها (در محل رویش دندان) و بر روی لثه ها را از بین می برد. این دستگاه با فشار آبی که با استفاده از دو مدل نازل مخصوص (پرفشار و کم فشار) ایجاد میکند نه تنها منجر به از بین رفتن جرم ها می گردد، بلکه به ماساژ لثه ها و نظافت آنها نیز بسیار کمک میکند. میتوانید در مخزن آب آن ترکیبی از آب و دهانشویه را استفاده نمایید.


مشخصات و ویژگی ها :

دارای درجه تنظیم فشار آب تا 3 سطح
دارای 6 درجه تنظیم فشار پرتاب آب از سطح شستشو و ماساژ نرم تا قوی
دارای 3 مدل هد نازل مخصوص برای کاربری های مختلف کلاسیک، پاکت و زبانشویه
کلید مخصوص نگهدارنده فشار آب بر روی دسته برای توقف موقت (Pause)
دارای مخزن مایع بزرگ که برای شستشوش مداوم تا بیش از 90 ثانیه کافی است
ظرفیت مخزن 1000 میلی لیتر
دارای دکمه توقف و شروع مجدد بر روی دسته
50% راندمان بالاتر در مقایسه با نخ دندان
از بین برنده 99.9% میکروبها، باکتریها و انواع پلاکهای دندانی
ابعاد 18*11*20 سانتیمتر
وزن دستگاه 580 گرم

عملکرد همچنین به عنوان ماساژ لثه، بهبود دهنده گردش خون در لثه ها، جلوگیری از خونریزی لثه ها و ایجاد احساس شادابی در دهان تغییرات و اثرات استفاده از این سیستم پس از دو هفته کاملا مشخص است

توضیحات تکمیلی ویژگیها و نحوه عملکرد انواع سریها:

 

سری معمولی یا کلاسیک:

سری عادی (کلاسیک) برای افراد عادی با برداشتن پلاک های بیوفیلم موجود روی سطح دندان و زیر خط لثه در کنار ماساژ و تحریک بافت لثه موجب بهبود و سلامت این بافت می شود و از بیماری های لثه جلوگیری می کند.

 

سری ارتودنسی:

براکت های ارتودنسی محلی شایع برای تجمع مواد غذایی می باشد. این موضوع می تواند منجر به پوسیدگی دندان تحت درمان ارتودنسی شود. مسواک زدن معمولی و نخ دندان عموما نمی تواند فضاهای بین برکت ها را به طور کامل تمیز کند. با داشتن سری مخصوص ارتودنسی پلاک و مواد غذایی را از بین براکت ها و سیم ها جدا کرده و شرایطی مطلوب برای بیماران ارتودنسی فراهم می کند. در مطالعات انجام شده استفاده از واترپیک تا 3 برابر موثر تر از نخ دندان و مسواک در برداشتن پلاک بیوفیلم بوده است.

 

سری ایمپلنت:

ایمپلنت دندانی از مواد مصنوعی ساخته می شوند. بنابراین مانند دندان طبیعی دچار پوسیدگی نمی شوند. با این وجود ایمپلنت ها در بستری از بافت سخت و لثه جای می گیرد. سلامت لثه برای نگهداری دراز مدت ایمپلنت امری مهم است. به طوری که کنترل منظم سلامت لثه و ایمپلنت توسط پزشک ضرورت دارد. پلاک ها و باکتری های تجمع یافته اطراف ایمپلنت باعث التهاب و در نهایت موجب "پری ایمپلنتایتیس" می گردد. با داشتن سری های مخصوص ایمپلنت به صورتی کارآمد با تمیز کردن بستر ایمپلنت از التهاب لثه جلوگیری کرده و عمر ایمپلنت ها را بیمه می کند.

 

سری مسواک:

سری مسواک برای بیمارانی که می خواهند واترپیک و مسواک را در آن واحد و به صورت هم زمان استفاده کنند مناسب است.

 

سری زبانشویه:

80 % علل بوی بد دهان از داخل دهان منشا می گیرد. سری زبان شوی برای تمیز کردن زبان از باکتری های روی آن استفاده می شود و به بهبود بوی بد دهان کمک می کند.

 

نحوه استفاده:

ابتدا در مدل های شارژی از شارژ شدن اولیه دستگاه به مدت 24 ساعت و در مدل های برقی از اتصال دستگاه به برق مطمئن شوید. قبل از استفاده سری مورد نظر را انتخاب کرده و آن را نصب کنید. از کلیک وصل شدن آن مطمئن شوید. مخزن را از آب پر کنید و آن را در جای خود قرار دهید. اگر برای بار اول از دستگاه استفاده می کنید شدت آن را روی کمترین مقدار قرار دهید. در ادامه مصرف می توانید شدت آن را افزایش دهید. سری را در دهان خود قرار داده و نوک سری را در مقابل دندان های آسیاب خلفی قرار دهید. دستگاه را روشن کرده و شروع به استفاده کنید. سری را امتداد مرز دندان و بافت نگهدارنده لثه به امتداد حرکت دهید. با کلید روی دسته می توانید دستگاه را موقتا از کار بیاندازید. در انتها دستگاه را خاموش کرده و آب اضافی را خالی کنید.
با نوشتن نظر خود در مورد کالا، دیگران را از کیفیت و معایب کالا با خبر کنید.

نوشتن نظر
نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
اصل بودن کالا
بهترین قیمت
تخفیف ویژه
ارسال فوری
پرداخت در محل
ضمانت برگشت