پایان فصل بهار
% فروش ویژه
تشک مواج تخم مرغی زنیت مد
تشک مواج تخم مرغی زنیت مد
تشک مواج تخم مرغی زنیت مد

تشک مواج تخم مرغی زنیت مد

  • تولیدکننده: زنیت مد zenithmed
  • مدل: تخم مرغی
  • گارانتی: دارای یک سال گارانتی شرکت روشن تجارت سهند
  • موجود و آماده ارسال حمل رایگان - تحویل در تهران کمتر از 100 دقیقه
  • قیمت: 480,000 تومان 430,000 تومان
    سود شما: 50,000 تومان
مشخصات و ویژگی ها :

تشک مواج تخم مرغی زنیت مد
نوع: تشک مواج
دارای خاموشی خودکار بعد از 30 دقیقه
وزن: 2.5 کیلوگرم
سایز: 260 * 170 *130 میلیمتر

تحت لیسانس کشور سوئیس
دارای یک سال گارانتی شرکت روشن تجارت سهند

بیمارانی که رو به بهبودی هستند یا آن دسته از کسانی که به دلیل شکستگی سطحی برای مدت کوتاهی قادر به حرکت کردن نمی باشند، تشک مواج بیمار تخم مرغی بهترین و به صرفه ترین گزینه برای این گونه افراد است. این محصول برای مصرف خانگی تولید شده است و میتواند در روند بهبودی بدن شما مفید باشد. تشک مواج بیمار تخم مرغی محصولی از شرکت زنیت مد و دارای گواهی و استاندارد های پزشکی بین المللی می باشد.
تشک مواج زنیت مد اکثرا مورد استفاده ی بیمارانی ست که روند درمانشان رو به بهبودی ست یا آن گروه از کسانی که به مدت کوتاهی به دلیل شکستگی سطحی قادر به حرکت کردن نمی باشند. در مورد افرادی که درد خفیفی در بدن حس می کنند نیز می تواند به عنوان گزینه ای سالم و به صرفه برای درمانشان به حساب آورد. هدف تولید این محصول برای مصرف خانگی در نظر گرفته شده است و دارای استانداردهای پزشکی بین المللی ست. تشک مواج زنیت مد با موج های که در طول خود داراست باعث شده تا سطح تکیه گاهی بدن متغیر شود و فشار بدن را منحصر به نقطه ای خاص نکند. این محصول از وزن پایینی برخورد دار است و امکان آسانی برای جابه جایی دارد. توضیحات فنی این محصول را می توانید در قسمت مشخصات مشاهده کنید. در ضمن این محصول دارای خدمات پس از فروش است و هجده ماه ضمانت پمپ باد نمایندگی زنیت مد را دارد.
روش نصب:ابتدا قطعات بسته بندی را خارج کنید. بسته بندی شامل یک تشک مواج، یک رابط شلنگی، یک پمپ باد برقی با پایه های جمع شونده است. هوا از پمپ به کمک رابط شلنگی وارد تشک می شود، قسمتی در کناره پمپ باد و قسمت مخصوصی نیز در یکی از عرض های تشک برای اتصال جفت شلنگ های رابط قرار داده شده است، پس از وصل کردن رابط به این قسمت ها، پمپ را روشن می کنید، برای انتقال اولیه هوا بایستی درجه دستگاه روی حداکثر میزان خود قرار گیرد، سپس بعد از اتمام کار هنگامی که بیمار روی تشک مواج زنیت مد مشغول استراحت شد، این درجه به حالت متوسط گذاشته شود.

با نوشتن نظر خود در مورد کالا، دیگران را از کیفیت و معایب کالا با خبر کنید.

نوشتن نظر
نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
اصل بودن کالا
بهترین قیمت
تخفیف ویژه
ارسال فوری
پرداخت در محل
ضمانت برگشت