تشک مواج با پمپ استاندارد امسیگ مدل AM28
تشک مواج با پمپ استاندارد امسیگ مدل AM28

تشک مواج با پمپ استاندارد امسیگ مدل AM28

  • تولیدکننده: Emsig
  • مدل: AM28
  • گارانتی: دو سال گارانتی رهروان ایساتیس گستر
  • موجود و آماده ارسال - تحویل در تهران کمتر از 100 دقیقه
  • قیمت: 570,000 تومان
مشخصات و ویژگی ها :

تشک مواج با پمپ استاندارد امسیگ مدل AM28
فیلتر هوا در پمپ
توان خروجی هوای مناسب
تحمل وزن تا 110 کیلوگرم
دارای سیکل زمانی
پمپ سبک با حداقل لرزش و نویز
تشک حبابی 130 سلول هوا
مصرف برق بسیار کم 7 وات
قلاب نگهدارنده پمپ به تخت
لبه نگهدارنده جهت جلوگیری از لغزش تشک
قابلیت تنظیم فشار هوای درون تشک
سایز تشک 90*200 سانتیمتر

ساخت کشور آلمان
دارای دو سال گارانتی رهروان ایساتیس گستر

در بیمارانی که به مدت طولانی باید روی تخت باشند، اگر فشار بدن به مرور زمان در همه سطح آن توزیع نشود و فشار فقط به بافت های خاصی وارد شود، این بافت ها که عموما در مجاورت استخوان های بزرگ و حجیم مانند لگن، کمر و آرنج قرار دارند، دچار آسیب شدیدی می شوند که اصطلاحا به آن زخم بستر گفته می شود.این زخم ها در صورتی که خیلی وخیم شوند می توانند حتی حیاط فرد را نیز به خطر بیندازند.
این گونه زخم ها معمولا در بیمارانی که توانایی حرکت ندارند و معلولین بروز می یابد. راهی که از بروز اینگونه زخم ها جلوگیری شود حرکت دادن بدن فرد به 4 طرف حداقل 4 بار در روز است. زیرا فشار در تمامی بدن یکسان شود و تنها به یک قسمت بدن وارد نشود. از طرفی استفاده از تشک مواج به جلوگیری از زخم بستر کمک فراوانی می کند. تشک مواج به فرد بیمار برای جا به جایی و غلطیدن در بستر کمک می کند و با توزیع بهتر وزن و ایجاد یک بالشتک از آسیب دیدن بافت های نرم بدن جلوگیری می کند.
تشک مواج AM28 با هدف جلوگیری از آسیب بافت های نرم و در نتیجه بروز زخم بستر توسط متخصصان کمپانی امسیگ طراحی گردیده است ،این تشک ضد حساسیت است و با ایجاد جریان هوا و پخش کردن فشار بدن در سطح گسترده، از ایجاد زخم بستر جلوگیری میکند. اجزا تشکیل دهنده اصلی این دستگاه پمپ باد با کمپرسور و تشک است ،
ساختار سلولی، مواج و روزنه های کوچک طراحی شده در این محصول به شخص بیمار کمک میکند تا بتواند با نیرویی اندک و بدون آوردن فشار زیاد، خود را جابجا نماید و از فشار استخوانها بر بافت های نرم بدن جلوگیری می کند و وزن بدن را در سطح گسترده تری توزیع مینماید.

با نوشتن نظر خود در مورد کالا، دیگران را از کیفیت و معایب کالا با خبر کنید.

نوشتن نظر
نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
اصل بودن کالا
بهترین قیمت
تخفیف ویژه
ارسال فوری
پرداخت در محل
ضمانت برگشت