اتوسکوپ ریشتر مدل Uni-I 2010
اتوسکوپ ریشتر مدل Uni-I 2010
اتوسکوپ ریشتر مدل Uni-I 2010
اتوسکوپ ریشتر مدل Uni-I 2010
اتوسکوپ ریشتر مدل Uni-I 2010

اتوسکوپ ریشتر مدل Uni-I 2010

  • تولیدکننده: Riester
  • مدل: Uni-I 2010
  • گارانتی: دارای سه سال گارانتی شرکت پایکار بنیان طب
  • موجودی:
مشخصات و ویژگی ها :

اتوسکوپ ریشتر مدل Uni-I 2010
دارای اسپکولوم دائمی قابل استریل در سایزهای 2، 3 و 4 میلیمتر
دارای کیف مخصوص نگهداری و حمل از جنس پلاستیک نقره ای رنگ دو دکمه
دارای هندل فلزی
لامپ: هالوژن
با ولتاژ ۲/۷ ولت
ابعاد: 40*150 سانتیمتر
وزن:150 گرم
جنس بدنه از آلومینیوم
نوع هندل: استاندارد با باتری
نوع باتری: قلمی
جنس لنز از پلی اکریلیک
دارای 3 عدد لنز

ساخت کشور آلمان
دارای سه سال گارانتی شرکت پایکار بنیان طب

این دستگاه انتخاب مناسبی برای معاینات افتالمیک و ENT می باشد. ترکیبات متنوعی از این مدل اتوسکوپ برای کاربر قابل انتخاب است. لامپ اتوسکوپ از بین مدلهای 2.7 (لامپ وکیوم) لامپ HL هالوژن 2.5 ولت و یا لامپ زنون 3.5 XL ولت می باشد.
اتوسکوپ یا اوریسکوپ یک وسیله است که می توان به کمک آن یک معاینه کامل گوش را انجام داد. به کمک اتوسکوپ می توان مجرای گوش خارجی و پرده صماخ را مشاهده نمود و از سلامت یا جراحت آن آگاه شد. این دستگاه از یک دسته و یک سر تشکیل شده است. دسته حاوی یک منبع الکتریکی تولید نور و سر حاوی یک عدسی با قدرت بزرگنمایی کم می باشد. در بعضی از مدلهای اتوسکوپ، دریچه عدسی به صورت متحرک و قابل جداسازی بوده و به وسیله آن میتوان برخی از ابزارهای معاینه را با هدایت اتوسکوپ وارد مجرای گوش کرد. از این خاصیت به عنوان مثال، در خارج کردن ترشحات گوش (سرومن) استفاده میشود. برخی دیگر از مدلها، دارای محلی به منظور وارد کردن هوا از طریق اسپکولوم به داخل مجرا برای ارزیابی میزان تحرک پرده تمپان میباشند
اتوسکوپ ها میتوانند در حالتهای ثابت و قابل حمل مورد استفاده قرار گیرند. انواع ثابت با کمک یک رابط به منبع الکتریسیته متصل میشوند، در شرایطی که انواع قابل حمل، اغلب حاوی باتری های قابل شارژ (در قسمت دسته اتوسکوپ) هستند. اتوسکوپها میتوانند بدون نیاز به کارگذاری اسپکولوم و به صورت جداگانه برای معاینه بینی نیز مورد استفاده قرار گیرند.

توضیح در مورد حکاکی نام:
1. حکاکی نام 12 الی 24 ساعت به طول می انجامد.
2. حکاکی برای اتوسکوپ، افتالموسکوپ، درماتوسکوپ و... بر روی هندل، و برای گوشی های پزشکی بر روی قسمت بل انجام میشود (به خواست مشتری میتواند بر روی دسته ی استیل هم انجام شود).
3. در صورتی که تمایل به حکاکی عبارت بر روی کالای درخواستی دارید، طبیعتا وجه سفارش باید قبل از ارسال پرداخت شود (هم برای شهر تهران و هم شهرستان ها).

با نوشتن نظر خود در مورد کالا، دیگران را از کیفیت و معایب کالا با خبر کنید.

نوشتن نظر
نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
اصل بودن کالا
بهترین قیمت
تخفیف ویژه
ارسال فوری
پرداخت در محل
ضمانت برگشت